Судове рішення #1042115
Копія :

Копія :

Справа № 2-296/07

 

Рішення

 Іменем України

 

16 лютого 2007 року Охтирський міськрайонний суд Сумської області в складі:

головуючого-судді                                                      Верес М.Ф.

при секретарі                                                               Чепура B.C.

з участю позивача                                                       ОСОБА_1.

відповідача                                                                  ОСОБА_2

та представника відповідача                                      ОСОБА_3.

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Охтирка Сумської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд

 

Встановив :

 

Позивач свої вимоги мотивує тим, що 30 листопада 1994 року зареєструвала шлюб з відповідачем ОСОБА_2 у відділі реєстрації актів громадянського стану Охтирського міськвиконкому Сумської області, актовий запис № 443. Від спільного життя народила доньку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Сімейне життя не склалось. За час спільного життя постійно виникали сварки, не було взаємо порозуміння. Відповідач зловживає спиртними напоями, не ночував вдома. Разом сторони не проживають з 10.01.2007 року. Тому позивач звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу і просить шлюб розірвати.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала повністю і пояснила суду, що ЗО листопада 1994 року зареєструвала шлюб з відповідачем ОСОБА_2 Від спільного життя народила доньку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Але сімейне життя не склалось. За час спільного життя постійно виникали сварки, не було взаємо порозуміння. Відповідач зловживавав спиртними напоями. Разом вони не проживають, спільне господарство не ведуть, подружні стосунки між ними припинені. Тому вона просить суд винести рішення, яким розірвати шлюб між нею та відповідачем ОСОБА_2.

Відповідач в судовому засіданні проти розірвання шлюбу не заперечував, однак вважає, що сім'я розпалася з вини позивачки, оскільки остання багато часу проводила з друзями.

Представник відповідача суду пояснив, що сім'я розпалася, тому зберігати шлюб між ОСОБА_1. та ОСОБА_2 непотрібно.

Суд, проаналізував матеріали справи, вислухавши пояснення сторін, дійшов висновку, що шлюб слід розірвати зі слідуючих підстав:

Згідно до Ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановлює рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.

Судом встановлено, що сторони разом не проживають, спільне господарство не ведуть, подружні стосунки між ними припинені, відновлювати їх сторони не бажають.

Від надання судом строку на примирення відмовляються. Фактично сім'я більш не існує, тому суд дійшов висновку, про недоцільність збереження шлюбу оскільки це не сприятиме збереженню сім'ї.

Згідно до Ст. 88 ЦПК України судові витрати в сумі 17 грн. покласти порівну на обох сторін.

 

2

На підставі вище означеного та керуючись ст.ст. 105 п.3 110 п.1, 112, 114 п.2 Сімейного кодексу України, Ст.ст. 10,60,130,212,213 - 215 ЦПК України, суд -

 

Вирішив :

 

Розірвати шлюб між ОСОБА_1, 1974 року народження та ОСОБА_2, 1974 року народження зареєстрований у відділі реєстрації актів громадянського стану Охтирського міськвиконкому Сумської області 30 листопада 1994 року, актовий запис № 443.

Суму сплати державного мита при отримання свідоцтва про розірвання шлюбу в розмірі 17 грн. покласти порівну на обох сторін по 8 грн. 50 коп.

Заяву про апеляційне оскарження рішення Охтирського міськрайонного суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення , а апеляційна скарга на рішення Охтирського міськрайонного суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація