Справа № 3-1152/2010 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 липня 2010 року
Суддя Костопільського районного суду Рівненської області - Грипіч Л.А.
розглянувши матеріали, які надійшли від начальника УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, непрацюючої, жительки АДРЕСА_1
за ч.1 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В :
О/у УДСБЕЗ Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області л-нтом міліції Годунок Ю.М. складено протокол про адміністративне правопорушення від 12.06.2010р, про те, що 12.06.2010р близько 10,30год на ринку в м.Сарни по вул.Я.Мудрого ОСОБА_1 здійснювала реалізацію алкогольних напоїв на розлив без наявності ліцензії на даний вид господарської діяльності.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнала, крім того його вина стверджується матеріалами справи.
Враховуючи особу правопорушника, малозначність вчиненого адміністративного правопорушення, вважаю за можливе звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
На підставі наведеного та керуючись ст.22 КУпАП, суд
П О С Т А Н О В И В :
Закрити провадження по справі відносно ОСОБА_1 за ознаками скоєння нею правопорушення, передбаченого ч.1 ст.156 КУпАП та оголосити їй усне зауваження.
Пляшку коньяку „Гринвич” ємкістю 0,5л, вилучену відповідно до протоколу огляду від 12.06.2010р - конфіскувати з подальшим її знищенням.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора в апеляційний суд Рівненської області протягом десяти днів з дня винесення з поданням апеляційної скарги (протесту) через Костопільський районний суд .
СУДДЯ :
- Номер: 3/445/586/15
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1152/2010
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Грипіч Ліля Андрониківна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.09.2015
- Дата етапу: 16.09.2015