Справа № 2-4928/2010 р.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Донецьк 04 серпня 2010 р.
Суддя Петровського районного суду м. Донецька Казначеєв Е.Г., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -
В с т а н о в и в :
До суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.
Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідач та позивач зареєстрували шлюб 03.09.1989 р., шлюбні стосунки між ними припинено, від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає разом з позивачкою. Відповідач матеріальну допомогу на утримання дитини не надає але спроможний надавати. На підставі цього позивач просить стягнути з відповідача на її користь на утримання неповнолітньої дитини аліменти в розмірі ? частини всіх видів його доходів, до повноліття дитини.
Позовна заява підлягає поверненню позивачу з наступних підстав.
У зв’язку з прийняттям ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» який вступив в законну силу 30 липня 2010 р., та відповідно внесеним змінам до деяких нормативних документів, а саме:
У відповідності з п.6 ч.3 ст. 121 ЦПК України, який передбачає, що позовна заява повертається позивачу у разі подання позовної заява без дотримання порядку, визначеного частиною третьою статті 118 ЦПК України.
Згідно ч. 3 ст. 118 ЦПК України позовна заява щодо вимог, визначених у частині першій статті 96 ЦПК України, може бути подана тільки в разі відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу або скасування його судом.
Згідно п. 4 ч. 1 ст. 96 ЦПК України судовий наказ може бути видано, у разі якщо заявлено вимогу про присудження аліментів на дитину в розмірі тридцяти відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, якщо ця вимога не пов'язана із встановленням чи оспорюванням батьківства (материнства) та необхідністю залучення інших зацікавлених осіб.
Викладене свідчить про те, що позивач може звернутись з позовною заявою до суду тільки в разі відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу або скасування його судом, у порушенні вищевказаних вимог позивач с заявою про видачу судового наказу до суду не звертався, що є підставою у відповідності до ч.3 п.6 ст. 121 ЦПК України вказану позовну заяву повернути позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ст..ст. 96, 118, 121 ЦПК України, -
У х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини - повернути позивачу.
Повернення позову не перешкоджає повторному зверненню з позовною заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Е.Г. Казначеєв
- Номер:
- Опис: кредит
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-4928/2010
- Суд: Заводський районний суд м. Дніпродзержинська
- Суддя: Казначеєв Е.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.11.2015
- Дата етапу: 19.11.2015