Судове рішення #10409229

Справа № 3-5093/2010 року

П О С Т А Н О В А

     І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

   

16 липня 2010 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Кохановська З.С. розглянувши адміністративні матеріали, що надійшли з Святошинського РУ ГУ МВС України у м. Києві відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Київської області, ідентифікаційний код не відомий, що проживає за адресою: АДРЕСА_1, за ст.130 ч.1 КУпАП,-

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1, 28.06.2010 року о 09 год 50 хв., керував автомобілем "ВАЗ 21011", д.н.НОМЕР_1, по вул. Жилянській, 107, в м. Києві, з ознаками алкогольного сп'яніння, від проходження медичного огляду на стан сп"яніння відмовився в присутності двох свідків, чим порушив п. 2.5  ПДР.

ОСОБА_1 до суду не з"явився, повідомлений належним чином, причини неявки суду не повідомив, а тому вважаю можливим розглянути справу у його відсутність і прийняти рішення про притягнення його до адміністративної відповідальності, оскільки порушення ним п.2.5 ПДР підтверджується матеріалами справи.

Керуючись ст. 130 ч.1  КУпАП,-

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 130 ч.1 КУпАП, і піддати його адміністративному стягненню у виді  штрафу в розмірі 150-ти (ста п"ятидесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громалдян, що становить 2550 (дві тисячі п"ятсот п"ятдесят) грн. 00 коп.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через районний суд напротязі десяти днів з дня проголошення постанови.

С У Д Д Я :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація