Судове рішення #10407072

Справа №3-147/10р.

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 червня  2010 р.

суддя Народицького районного суду Житомирської області Бруховський Є.Б.. розглянув матеріали, які надійшли з ВДАІ  по обслуговуванню адміністративної території Народицького р-ну та АТІ  про притягнення до адміністративної відповідальності   ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає   в  АДРЕСА_1 ,  працюючого  в Народицькій ЦРЛ,

 за ст.188-28 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В:

26.02.2010 р.  ОСОБА_1, перебуваючи на посаді механіка Народицької ЦРЛ смт.Народичі,  не виконав припис ВДАІ в установлений термін , що стосується забезпечення  безпеки дорожнього руху.

Вина правопорушника  підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення .На даний час закінчився трьохмісячний  термін притягнення до адміністративної відповідальності.

Керуючись ст. ст.38, 221, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя,-

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.188-28 КУпАП та справу закрити у зв’язку із закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Народицький районний суд, особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація