Судове рішення #10404239

№3-2084/10

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 серпня 2010 року суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Уржумова Н.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Залізничного РВ СМУ ГУ МВС України в АР Крим про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Козлово, Конаковського району, Тверської області, громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, притягувався до адміністративної відповідальності: постанова Залізничного районного суду м. Сімферополя від 10.02.2010 року, за вчинення адміністративного  правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 173-2 КУпАП,-

в с т а н о в и в:

03.08.2010 року о 08 год. 00 хвилин ОСОБА_2, знаходячись вдома за місцем проживання у п'яному стані та у збудженому стані почав штовхати, щипати за руки свою матір громадянку ОСОБА_3, виражався в її адресу нецензурною лайкою, загрожував їй фізичною розправою, чим спричинив ОСОБА_3 психологічний тиск на її психологічне здоров'я.

До суду з’явився ОСОБА_2, який визнав себе винним в скоєні адміністративного правопорушення, у скоєному розкаявся, пояснив, що він оскорбляв свою матір ОСОБА_3,  висловлювався нецензурною лайкою.

Вивчивши матеріали адміністративної справи та заслухавши пояснення ОСОБА_2, прихожу до висновку про наявність у діях ОСОБА_2 складу адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті  173-2 КУпАП.

За частиною 2 статті 173-2 КУпАП дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, а саме вчинення насильства в сім'ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного чи економічного характеру (застосування фізичного насильства, що не завдало фізичного болю і не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, тощо), внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров'ю потерпілого, а так само невиконання захисного припису особою, стосовно якої він винесений, непроходження корекційної програми особою, яка вчинила насильство в сім'ї, - тягнуть за собою накладення штрафу від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, а в разі якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім, - адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Вина правопорушника в інкримінованому йому правопорушенні підтверджується сукупністю відомостей адміністративного матеріалу, а саме: протоколом від 03.08.2010 року серія КР №117273, особистими поясненнями правопорушника у суді, який погодився зі складеним відносно нього протоколом про адміністративне правопорушення та розкаявся у вчиненому, рапортом Доценка А.А., заявою ОСОБА_3

При визначенні ОСОБА_2 виду та розміру адміністративного стягнення, оцінюючи характер та ступень тяжкості вчиненого повторно протягом року  адміністративного правопорушення, його щире розкаяння у вчиненому та вважаю за необхідне призначити ОСОБА_2 адміністративне стягнення у вигляді стягнення штрафу у дохід держави у розмірі 102 грн.

На підставі  частини 2 статті 173-2 КУпАП, керуючись  статтями 283, 284, 294 КУпАП, суддя,-

             

п о с т а н о в и в:

                     

Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Козлово, Конаковського району, Тверської області винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 173-2 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу у дохід держави у розмірі 102 (сто дві) гривні 00 копійок.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 цього Кодексу, а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 1853 цього Кодексу.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову. Місцевий суд протягом трьох днів надсилає апеляційну скаргу, протест прокурора разом із справою у відповідний апеляційний суд.

                                   Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація