Судове рішення #10403832

                                       

Справа 3 – 365/2010 р.

П О С Т А Н О В А

                                                     

30 липня 2010 р. Суддя Лисянського районного суду Черкаської області Золотоверхий О.І.

розглянувши матеріали які надійшли від ДПІ в Лисянському районі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1., жителя смт. Лисянка, Черкаської області, бухгалтер, за ст. 163-4 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”,

    ВСТАНОВИВ:

    При перевірці Управління ветеринарної медицини в Лисянському районі, було встановлено несвоєчасне подання податкового звіту.    

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою визнала, але пояснила, що звіт був зданий вчасно, але через невірно вказаний код керівника по електронній пошті не пройшов.

Вважаю, що в діях ОСОБА_1формально вбачаються ознаки правопорушення передбаченого ст. 163-4 Кодексу „Про адміністративні правопорушення”.

Але враховуючи те, що правопорушення ОСОБА_1вчинила уперше та щиро розкаялась в скоєному, тому вважаю, що справу необхідно закрити за малозначністю, обмежитись усним зауваженням.

Керуючись ст. 22, 284 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”,

ПОСТАНОВИВ:

адміністративну справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1  за ст. 163-4 Кодексу “Про адміністративні правопорушення” переведенням закрити обмежившись усним зауваженням.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

Суддя –

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація