Судове рішення #10398146

   

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

03 серпня 2010 р.                                                                                К-26412/10

У Х В А Л А

Суддя Вищого адміністративного суду України Панченко О.Н., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Рівненського окружного адміністративного суду від 16 лютого 2010року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 01 липня 2010 року у справі №2а-607/10/1770(20603/10/9104) за позовом ОСОБА_1 до прокуратури Харківської області про зобов’язання вчинити певні дії,

та розглянувши клопотання ОСОБА_1 про звільнення від сплати судового збору,

встановив:

ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1, позивач, скаржник) звернувся до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою на вказані судові рішення.

Разом з тим, скаржник звернувся до суду касаційної інстанції з клопотанням про звільнення від сплати судового збору, посилаючись на відсутність фінансових засобів через відбування покарання у місцях позбавлення волі.

Враховуючи ч. 1 ст. 88 Кодексу адміністративного судочинства України, а також вище перераховані підстави, на які посилається скаржник, дане клопотання ОСОБА_1 підлягає задоволенню.

Таким чином, оскільки касаційна скарга позивача подана у порядку та строки, визначені ст. 212 Кодексу адміністративного судочинства України, та в іншій частині відповідає вимогам ст. 213 цього Кодексу, для відкриття касаційного провадження у Вищому адміністративному суді України за вказаною касаційною скаргою та проведення підготовчих дій щодо призначення справи до касаційного розгляду перешкод немає.

Керуючись ч. 1 ст. 88, ст. ст. 210-214 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

ухвалив:

Клопотання ОСОБА_1 задовольнити, звільнивши останнього від сплати судового збору.

Відкрити касаційне провадження у Вищому адміністративному суді України за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Рівненського окружного адміністративного суду від 16 лютого 2010року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 01 липня 2010 року у справі №2а-607/10/1770(20603/10/9104) за позовом ОСОБА_1 до прокуратури Харківської області про зобов’язання вчинити певні дії.

Розпочати підготовчі дії щодо призначення справи до касаційного розгляду.

Особам, які беруть участь у справі, надіслати копії ухвали Вищого адміністративного суду України про відкриття касаційного провадження з інформацією про їхні права та обов’язки (витяг з КАС України).

Одночасно на адресу прокуратури Харківської області надіслати копію зазначеної касаційної скарги, встановивши строк для подання заперечення –п’ять діб з дня отримання копії зазначеної ухвали суду касаційної інстанції.

Витребувати вище зазначену справу з Рівненського окружного адміністративного суду з одночасним повідомленням Львівського апеляційного адміністративного суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

        

          Суддя                                                                  О.Н. Панченко

  • Номер:
  • Опис: інформація щодо виплати суддям вихідної допомоги при виході у відставку, ДСА України
  • Тип справи: Запит на інформацію
  • Номер справи:    
  • Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
  • Суддя: Панченко О.Н.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.06.2019
  • Дата етапу: 27.06.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація