Судове рішення #10397495

   Справа № 2-4731/2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І м е н е м    У к р а ї н и

м. Донецьк                                                                                                             02 серпня 2010 р.

Петровський районний суд м. Донецька в складі: головуючий – суддя Казначеєв Е.Г., при секретарі Бараненко Л.Є., за участю сторін, розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою

ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

В с т а н о в и в :

Позивачка звернулась до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу з відповідачем.

Позовні вимоги мотивовані тим, що 17 вересня 1993 року сторони зареєстрували шлюб у відділі запису актів громадянського стану, актовий запис за №436. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає разом з відповідачкою та знаходиться на її утримані. Позивачка втратила почуття поваги та кохання до чоловіка, розірвала з ним шлюбні стосунки, та не бажає їх поновлення.

В попередньому судовому засіданні позивачка підтвердила свої позовні вимоги та їх обґрунтування, наполягає на задоволенні позову.

Відповідач з позовом погодився, не заперечує проти розгляду справи у попередньому судовому засіданні.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

В судовому засіданні встановлено, що 17 вересня 1993 року сторони зареєстрували шлюб у відділі запису актів громадянського стану, актовий запис за №436, що підтверджується свідоцтвом про шлюб, серія НОМЕР_1 (а.с.8).

Згідно зі свідоцтвом про народження, серія НОМЕР_2, від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, актовий запис за № 452 (а.с.8).

Сторони припинили шлюбні відносини, не мають наміру їх поновити, між ними склалися такі стосунки, при яких подальше спільне життя неможливе.

Надання сторонам строку для примирення суд вважає недоцільним, оскільки вважає, що примирення між ними неможливе.

При цьому суд також приймає до уваги, що спору відносно майна між сторонами немає.

Спору відносно місця проживання дитини також немає.

Згідно зі ст. 112 Сімейного Кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

У відповідності до ст.ст. 79, 88 ЦПК України, ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито", з відповідача  ОСОБА_2 на користь позивача необхідно стягнути витрати по сплаті судового збору в розмірі 8 грн. 50 коп., а також 30 грн. 00 коп. – витрати по сплаті інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 104, 110-112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 79, 88, 212-215 ЦПК України, суд, -

В и р і ш и в :

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 17 вересня 1993 року сторони зареєстрували шлюб у відділі запису актів громадянського стану, актовий запис за №436 – розірвати.

Стягнути з  ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1, 8 (вісім) грн. 50 коп. – витрати по сплаті судового збору та 30 (тридцять) грн. 00 коп. – витрати по сплаті інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи.

При реєстрації розірвання шлюбу в органі РАЦС стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в розмірі 17 грн. на користь держави, звільнивши від його сплати ОСОБА_1.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через місцевий суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня його проголошення, і подачею після цього протягом  двадцяти днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя                                                                                            Е.Г. Казначеєв

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація