Судове рішення #10396982

Справа №3-1197

2009 рік

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 серпня 2009 року м. Балта

Суддя Балтського районного суду Одеської області Бодашко Л.І., розглянувши матеріали, що надійшли від Балтського РВ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканки АДРЕСА_1 не працюючої, не працюючої, раніше на протязі року до адміністративної відповідальності не притягувалася,

- за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 1 КУпАП,

ВСТАНОВИЛА:

06.08.2009 року працівниками міліції встановлено, що ОСОБА_1 не виконує обов’язків щодо виховання свого неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, в результаті чого останній перебуває без належного нагляду, бродяжничає.

Заслухавши ОСОБА_1, яка пояснила, що намагається належним чином виховувати сина, але вона зайнята по домашньому господарству і не завжди встигає проконтролювати свого сина, розглянувши матеріали справи, суддя дійшла висновку, що в її діях присутні подія і склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 1 КУпАП, що підтверджується її поясненнями, протоколом про адміністративне правопорушення серії ОД №112023 від 06.08.2009 року.

На підставі викладеного, вбачаючи в діях ОСОБА_1 ухилення від виконання батьківських обов’язків, керуючись ст. 124 п. 5 Конституції України, ст. 184 ч. 1 КУпАП, суддя

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності і накласти адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду через Балтський районний суд Одеської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація