У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 серпня 2010 року Справа № 2-а-47/10-0407
Вільногірський міський суд Дніпропетровської області в складі:
головуючого судді Шаповала Г.І.,
при секретарі Кудіній Н.І.
розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Вільногірську, Дніпропетровської області, адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Вільногірську, Дніпропетровської області, про визнання дій неправомірними та спонукання зробити нарахування підвищення до пенсії,
В С Т А Н О В И В:
17 грудня 2009 року позивач звернулася до суду з адміністративним позовом, в якому прохає:
- визнати неправомірними дії Управління Пенсійного фонду України в м. Вільногірську, Дніпропетровської області, щодо не нарахування позивачу підвищення до пенсії в розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, відповідно до ст. 6 ЗУ «Про соціальний захист дітей війни», в період з 01.01.2006 року по 17.12.2009 року;
- зобов’язати відповідача здійснити перерахунок і виплату позивачеві підвищення до пенсії в розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, відповідно до ст. 6 ЗУ «Про соціальний захист дітей війни», в період з 01.01.2006 року по 17.12.2009 року.
Згідно п.4 ч.1 ст. 155 КАСУ, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду у випадку, коли позивач повторно не прибув у попереднє судове засідання чи судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.
Позивач, яка була належним чином повідомлена про час та місце судового засідання (а.с.40, 46), не надала заяви про розгляд справи за її відсутності і повторно не з’явилася в судове засідання, не повідомивши про причини неявки. Судові засідання були призначені на 21.05.2010 року о 13.00 годин, 03.08.2010 року о 10.00 годин.
На підставі викладеного суд приходить до висновку, що позовну заяву ОСОБА_1 слід залишити без розгляду.
Керуючись ст. ст. 155,158-160,165,167,186,254, 255 Кодексу Адміністративного судочинства України,суд
У Х В А Л И В:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Вільногірську, Дніпропетровської області, про визнання дій неправомірними та спонукання зробити нарахування підвищення до пенсії - залишити без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб’єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбаченому частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п’ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п’ятиденного строку з моменту отримання суб’єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Копію ухвали, не пізніше наступного дня після її проголошення, надіслати рекомендованим листом з повідомленням про вручення позивачу та відповідачу.
Головуючий суддя Г.І. Шаповал