Судове рішення #10380859

Справа   №  3  -    716    2010 року

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

„21”    липня   2010   року                                                             Томаківський районний суд

Дніпропетровської області  

у складі:

              судді – Омеко М.В.

    розглянувши матеріали, які надійшли від УМВС України в Дніпропетровській    області   про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1

Дата народження:             ІНФОРМАЦІЯ_1

Місце народження:           Томаківський район

Місце роботи:                   не працює

Адреса проживання:        АДРЕСА_1

За ч. -    ст. 191   Кодексу України про Адміністративні Правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

    ОСОБА_1 зберігав мисливську рушницю в кімнаті свого домоволодіння в сейфі, який замикався на один замок, чим порушив правила зберігання зброї.

 Суд, розглянувши матеріали справи, заслухавши правопорушника, вважає необхідним притягнути його до адміністративної відповідальності та накласти на нього стягнення у виді штрафу, так як він порушив вимоги наказу № 622 МВС від 1997 року, щодо правил зберігання  зброї.

На основі викладеного, керуючись ч. -  ст.  191  Кодексу України про Адміністративні Правопорушення, -

ПОСТАНОВИВ:

      На  ОСОБА_1 накласти стягнення у виді штрафу у сумі 51  грн., на користь держави.

Штраф сплатити на р/р 31115106700339 МФО 805012, код платежу: 21081100, отримувач УДКУ Томаківському районі, ЄДРПОУ 23929782, банк: ГУДКУ в Дніпропетровській області.

    Вилучену мисливську рушницю повернути власнику після належного обладнання місця для її зберігання.

Постанову може бути оскаржено до Дніпропетровського апеляційного суду протягом 10 днів з дня її винесення.

Суддя:            

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація