Копія
Справа № 3 – 1222
2010 р.
П О С Т А Н О В А
19 липня 2010 року Суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Шемета Т.М.
розглянувши матеріали, які надійшли від Хмільницького МВ УМВС України у Вінницькій області
про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, українця, безпартійного, освіта неповна середня, не працюючого, не одруженого, жителя АДРЕСА_1
за ст. 187 ч.2 Кодексу України ?ро адміністративні правопорушення”, -
В С Т А Н О В И В:
21 червня 2010 року громадянин ОСОБА_2 відносно якого постановою Ленінського районного суду м. Полтави від 29 грудня 2009 року встановлений адміністративний нагляд строком на один рік, та встановлені обмеження, не з'явився на реєстрацію в Хмільницький МВ, чим порушив правила адміністративного нагляду.
Повторно, 28 червня 2010 року громадянин ОСОБА_2, не з’явився на реєстрацію в Хмільницький МВ, чим порушив правила адміністративного нагляду.
Повторно, 05 липня 2010 року громадянин ОСОБА_2, не з'явився на реєстрацію в Хмільницький МВ, чим порушив правила адміністративного нагляду.
Повторно, 12 липня 2010 року громадянин ОСОБА_2, не з'явився на реєстрацію в Хмільницький МВ, чим порушив правила адміністративного нагляду.
Відповідно до ст. 36 ч.2 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Свою вину у вчинені правопорушення ОСОБА_2 визнав повністю.
Його вина доведена повністю матеріалами справи.
Враховуючи вчинене та каяття правопорушника та керуючись ст.ст. 36 ч.2, 187 ч.2, 221, 276-286 КпАП України, суд, --
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_2 за ст. 187 ч.2 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у вигляді арешту строком на 10 (десять) діб.
Строк відбуття арешту рахувати з моменту поміщення в ІТТ Хмільницького МВ.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Вінницької області через Хмільницький міськрайонний суд протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя: /підпис/
З оригіналом вірно:
В.о. ГОЛОВИ
Хмільницького міськрайонного суду П.П. Альчук
Ст. секретар Н.А. Фігурська