Судове рішення #10370648

 

                                                                                                               Справа №2-1532/2010р.

                                                                                                                     

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

30 липня 2010 р.

Оріхівський районний суд Запорізької області  в складі судді Щербань Л.С., при секретарі Щербині Л.Г., розглянувши в судовому засіданні цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

                                                          В С Т А Н О В И В:

Позивачка звернулася до суду з позовом, в якому просить  розірвати шлюб з відповідачем.

Позивачка у попереднє судове засідання 06.07.2010 р. не з’явилася по невідомим суду причинам , про час і місце судового засідання повідомлена належним чином.

В судове засідання  30.07.2010р. позивачка повторно не з’явилася, будучи належним чином повідомлена про час і місце судового засідання, причини своєї неявки суду не повідомила,  заяви про розгляд справи за її відсутності не подавала.

Таким чином, в силу ч.2 ст.77 ЦПК України, суд визнає, що позивачка повторно не з’явилася до суду без поважних причин.

Відповідно до вимог ч.3ст.169, п.3ч.1ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

           На підставі викладеного, керуючись ч.3 ст.169, п.3ч.1,2 ст.207  ЦПК України, -

                                                          У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу -  залишити без розгляду.

 Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення  ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги.

                         Суддя:                                                                           Л.С.Щербань

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація