Судове рішення #10369742

Справа № П-87/ 2010р.

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

01 липня 2010 р.

Оріхівський районний суд Запорізької області в складі судді Щербань Л.С., при секретарі Щербина Л.Г., розглянувши в судовому засіданні заяву відділу державної виконавчої служби  Оріхівського районного управління юстиції про встановлення способу і порядку виконання рішення, -

В С Т А Н О В И В:

В провадженні державної виконавчої служби в Оріхівському районі Запорізької області перебуває виконавчий документ - постанова №3-789 від 29.04.2009 року видана Оріхівським районним  судом Запорізької області «про здачу мобільного телефону «Сіменс А72», «Моторола С118», «Самсунг Х461», «Панасонік С-150» та «Алькатель» в прибуток держави.

Виконавчий документ надійшов до відділу 17.02.2010 року.

18.02.2010 року відповідно до ст.24 ЗУ «Про виконавче провадження» винесено постанову про відкриття виконавчого провадження.

11.03.2010 року відповідно до ст.55 ЗУ «Про виконавче провадження « державним виконавцем Черновою Т.М. складено акт опису й арешту вищезазначених мобільних телефонів, які знаходиться на відповідальному зберіганні в касі Підприємства Оріхівської ВК-88 за адресою: с. М. Токмачка, вул. Привокзальна,1 Оріхівського району Запорізької області.

13.03.2010 року відповідно до ст.14 ЗУ «Про виконавче провадження» для участі у виконавчому провадженні призначено спеціаліста.

Згідно висновку спеціаліста вищезазначений мобільний телефон «Самсунг Х461» знаходиться в обмежено робочому стані,  зарядний пристрій  відсутній, кнопки стерті, на корпусі телефону велика кількість пошкоджень механічного характеру,  мобільний телефон «Сіменс А-72» знаходиться в несправному робочому стані,  зарядний пристрій  відсутній, батарея та задня кришка пошкоджені, на корпусі телефону велика кількість пошкоджень механічного характеру,  мобільний телефон «Моторола» знаходиться в несправному технічному стані,  зарядний пристрій, батарея та задня кришка  відсутні, кнопки стерті, на корпусі телефону велика кількість пошкоджень механічного характеру, мобільний телефон «Панасонік» знаходиться в несправному технічному стані,  зарядний пристрій  відсутній, кнопки стерті, на корпусі телефону велика кількість пошкоджень механічного характеру,  мобільний телефон «Алькатель» знаходиться в  несправному технічному стані,  зарядний пристрій  та батарея відсутні, кнопки стерті та залипають, на корпусі телефону велика кількість пошкоджень механічного характеру,   не представляє собою цінності, ( в т.ч. через моральне за старіння) вартість обов’язкових при їх оцінці процедур перевищить вартість, за яку ці мобільні телефони може бути реалізовано.Тому оцінювати це майно недоцільно.  Державний виконавець просить змінити подальший спосіб і порядок виконання постанови № 3-789 від 29.04.2009 року виданої Оріхівський районним судом Запорізької області про «конфіскацію мобільних телефонів «Сіменс А72», «Моторола С118», «Самсунг Х461», «Панасонік С-150» та «Алькатель»на користь держави. Мобільні телефони  – знищити.

В судовому засіданні представник відділу державної виконавчої служби Оріхівського РУЮ заяву підтримала.

Заслухавши пояснення представника відділу державної виконавчої служби Оріхівського РУЮ, перевіривши матеріали справи, суд, вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до постанови Оріхівського районного суду Запорізької області № 3-789 від 29.04.2009р. мобільні телефони «Сіменс А72», «Моторола С118», «Самсунг Х461», «Панасонік С-150» та «Алькатель»конфісковано на користь держави. Дана постанова надійшла до відділу  ДВС Оріхівського РУЮ 17.02.2010р.    

11.03.2010р. державним виконавцем складено акт опису й арешту  мобільних телефонів«Сіменс А72», «Моторола С118», «Самсунг Х461», «Панасонік С-150» та «Алькатель», які знаходяться на відповідальному зберіганні в касі Оріхівської ВК-88 за адресою: с. М. Токмачка, вул. Привокзальна,1, Оріхівського району Запорізької області.

Відповідно до п. 16 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 року за № 985 « Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби», майно, вартість якого не відповідає вимогам стандартів, небезпечне в санітарно-епідемічному відношенні або яке не пройшло відповідного випробування, карантинної обробки чи непридатне для реалізації, продукти харчування та іграшки для дітей віком до 7 років у разі відсутності супровідної документації за висновком відповідної експертизи підлягають переробці або знищенню ( утилізації) з урахуванням ступеня зносу та фактичного стану.

Відповідно до висновку спеціаліста   мобільні телефони «Сіменс А72», «Моторола С118», «Самсунг Х461», «Панасонік С-150» та «Алькатель» знаходяться в несправному технічному стані, не представляють собою цінності, застарілі і вартість обов’язкових при їх оцінці процедур перевищить вартість, за яку ці мобільні телефони може бути реалізовано, тому оцінювати це майно недоцільно.

Відповідно до ст.33 ЗУ « Про виконавче провадження» за наявності обставин, що ускладнюють  виконання рішення або роблять його неможливим, державний виконавець за власною ініціативою має право звернутися до суду, який видав виконавчий документ із заявою про встановлення чи про зміну способу виконання рішення.

Відповідно до ст.373 ЦПК України, суд у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення.

На підставі викладеного, керуючись ст.373 ЦПК України,  -

У Х В А Л И В:

Заяву відділу державної виконавчої служби  Оріхівського районного управління юстиції - задовольнити.

Змінити подальший спосіб і порядок виконання постанови № 3-789 від 29.04.2009р. виданої Оріхівським районним судом Запорізької області про конфіскацію мобільних телефонів  «Сіменс А72», «Моторола С118», «Самсунг Х461», «Панасонік С-150» та «Алькатель» на користь держави.

Мобільні телефони «Сіменс А72», «Моторола С118», «Самсунг Х461», «Панасонік С-150» та «Алькатель»- знищити.

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали, заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги.

            Суддя:                                                                                       Л.С.Щербань

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація