Судове рішення #10362672

Справа № 2-А-1974/10

      ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ЧЕРНІГОВА  

    П О С Т А Н О В А  

  І м е н е м  У к р а ї н и  

                

23 липня 2010 року                                                                                                                      м. Чернігів

      Деснянський районний суд міста Чернігова у складі:

головуючого – судді Коверзнева В.О.,

при секретарі – Клименку С.В.,

з участю позивача,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАІ міста Чернігова Масановець Андрія Миколайовича, ВДАІ УМВС України в Чернігівській області про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення,

  в с т а н о в и в:  

 27.05.2010 року позивач звернувся до суду з позовом про скасування винесеної відповідачем 18.05.2010 року постанови, якою його притягнуто до адміністративної відповідальності, за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого частиною 1 статті 122 КУпАП, у вигляді штрафу в розмірі 260 грн.

В обґрунтування позову послався на відсутність у відповідача законних підстав для притягнення його до адміністративної відповідальності.

 У судовому засіданні позивач заявлені вимоги підтримав і наполягав на задоволенні.

Відповідачі не з’явився, про час і місце розгляду справи сповіщалися належним чином.

      Судом встановлені такі факти і відповідні їм правовідносини.  

 18.05.2010 року у відношенні позивача відповідачем було складено протокол про адміністративне правопорушення (серія СВ № 137312) і винесено постанову (серія СВ № 187391) про накладення штрафу в розмірі 260 грн, за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого частиною 1 статті 122 КУпАП.  

      Як убачається з протоколу і постанови в цей день, о 22 год. 20 хв., позивач, керуючи автомобілем ВАЗ 21043, реєстраційний номер НОМЕР_1, та рухаючись по проспекту Миру в місті Чернігові, не виконав вимогу дорожнього знаку 3.1 «Рух заборонено» з табличкою 7.4.4 «Час дії», чим порушив вимоги пункту 33.3.1 Правил дорожнього руху, і скоїв адміністративне правопорушення передбачене частиною 1 статті 122 КУпАП.  

 Позивач з постановою не погодився. Стверджує, що виїжджав на проспект Миру з вулиці Святомиколаївської і на шляху його руху зазначений у протоколі знак з додатковою табличкою був відсутній.  

 Відповідно до статті 251 КУпАП протокол про адміністративне правопорушення є належним доказом на підставі якого орган (посадова особа) у визначеному законом порядку встановлює наявність або відсутність адміністративного правопорушення, винність особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

      

 Порушення позивачем вимог дорожнього знаку 3.1 «Рух заборонено» з табличкою 7.4.4 «Час дії» підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення і особистими пояснення позивача, внесеними до нього.

 Крім того, проспект Миру являється центральною вулицею міста Чернігова і всім водіям міста загальновідомо, що рух транспортних засобів по цьому проспекту на ділянці від вулиці Толстого до проспекту Перемоги, по якій у вказаний в протоколі час рухався позивач, в період часу з 19.00 до 07.00 год. заборонено.

      Згідно частини 2 статті 72 КАС України обставини, визнані судом загальновідомими, не підлягають доказуванню.  

Вищевикладене в сукупності підтверджує, що у відповідача було достатньо правових підстав для притягнення позивача до адміністративної відповідальності за вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 122 КУпАП, а тому даний позов не підлягає задоволенню.

      Керуючись статтями 158 – 163, 186 КАС України, суд

  п о с т а н о в и в:  

  у задоволенні позову ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАІ міста Чернігова Масановець Андрія Миколайовича, ВДАІ УМВС України в Чернігівській області про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення відмовити.

 Постанова суду може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду. Заява про апеляційне оскарження постанови подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а апеляційна скарга – протягом 20 днів після подання заяви. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо подається в строк, встановлений для подання заяви.  

    Головуючий:  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація