УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2-1011/2005 р.
22 липня 2010 року Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області в складі:
головуючого судді: Баранець А.М.
при секретарі: Завяловій Н.В.
розглянувши заяву, яка надійшла від відповідача ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову,-
ВСТАНОВИВ:
Відповідач звернувся до суду з письмовою заявою в якій просить суд скасувати ухвалу про заходи забезпечення позову від 14 березня 2005 року, а саме ухвалою суду від 14.03.2005 року в порядку забезпечення позову був накладений арешт на однокімнатну квартиру, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1.
Вивчивши матеріали справи, суддя вважає, що заяву відповідача необхідно задовольнити. Судом встановлено, що справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя розглянута по суті 25 липня 2005 року, рішення набрало законної сили та не оскаржувалось.
Керуючись ст. 4, 384, 386, 387 ЦПК України, суд ,-
УХВАЛИВ:
Заяву відповідача задовольнити.
Арешт на однокімнатну квартиру, яка належить ОСОБА_1, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1, накладений ухвалою Світловодського міськрайонного суду від 14.03.2005 року - скасувати.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Кіровоградського апеляційного суду через Світловодський міськрайонний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10-ти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя Світловодського
міськрайонного суду: А.М.Баранець