Судове рішення #10355931

                                                                                             Справа № 2-763

                                                                     2010р.

                                    Р І Ш Е Н Н Я

                                                     Іменем      України

06  липня  2010р.                                           м. Снятин

    Снятинський  районний  суд  Івано – Франківської   області  в складі :

головуючого - судді  -   Потятинника  Ю.Р.,

з участю секретаря    -   Маланчук С.Г.,

позивача -                       ОСОБА_1,

відповідача -             ОСОБА_2

розглянувши у   попередньому  судовому засіданні в залі суду в м. Снятині справу за ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про               розірвання шлюбу,-

    ВСТАНОВИВ:

Позивач  звернувся  до суду  із  позовом, який  мотивує  тим, що  перебуває в зареєстрованому  шлюбі з відповідачкою з 10.06.2006р. Від шлюбу народився син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне проживання в шлюбі неможливе по тій причині,  що  вони люди різних характерів та поглядів на життя, втратили почуття поваги один до одного. Вважає,  що  шлюб розпався і носить формальний характер та просить його розірвати.

    Позивач в попередньому судовому  засіданні позовні вимоги підтримав повністю. Просив позов задоволити.

    Відповідачка  в попередньому  судовому  засіданні позов визнала повністю. Пояснила,  що із серпня 2009р. Разом із позивачем однією сім’єю не проживають.

    Суд, аналізуючи  обставини встановлені під час судового розгляду та дослідивши зібрані докази, вважає, що оскільки сторони після укладення шлюбу  міцної сім”ї  не створили, протиріччя між ними набули стійкого характеру, мирової угоди не уклали, перебування у шлюбі суперечить інтересам позивача, то шлюб існує формально, а тому позов підставний і підлягає до задоволення.

    На підставі викладеного та ст. 105, 112 СК  України, керуючись ст.   ст.130 ч.4, 174 ч.4,  213-215 ЦПК  України,-

                                РІШИВ:

           

Позов задоволити. Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 10.06.2006р. відділом РАЦСу Снятинського районного управління юстиції Івано-Франківської області,  а/з  №  49 - розірвати.

Сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. залишити проживати з матір’ю  ОСОБА_2

       - 2 -

Кошти при оформленні свідоцтва про розірвання шлюбу в розмірі неоподатковуваного мінімуму доходів громадян стягнути з позивача,  звільнивши від сплати відповідачку ОСОБА_2

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Івано-Франківської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження  протягом 10 днів з дня його  проголошення, з подальшим поданням апеляційної скарги  протягом 20 днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження через Снятинський райсуд.  Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження у строк встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.  

Головуючий : підпис

Суддя Снятинського

районного суду :                                                       Ю.Р.Потятинник

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація