Судове рішення #10352944

                                                                                                                        Справа № 2 – 1109/10р.

З А О Ч Н Е

Р І Ш Е Н Н Я

Іменем   України

19 липня 2010 року         Франківський районний суд м.Львова

в складі: головуючої судді-     Мікули О.І.        

  при секретарі-     Куп’як В.М.

з участю позивачки-             ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 до ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 про розірвання шлюбу, суд-

в с т а н о в и в:

Сторони зареєстрували шлюб 04 вересня 1981 року. Шлюб у сторін укладений вперше. В сім’ї у шлюбі народилися діти- ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4, які є повнолітніми.  

Позивачка просить розірвати шлюб, покликаючись на те, що подружнє життя з відповідачем не склалося, виявилось, що вони люди з різними характерами та поглядами на життя. Відповідач у 1998 році залишив сім’ю, пішов проживати до іншої жінки. З цього часу вони не спілкуються, спільного господарства не ведуть, подружніх відносин не підтримують. Між ними втрачено почуття поваги та любові. Подальше збереження шлюбу неможливе і суперечитиме її інтересам. Просить позов задоволити.

 У судовому засіданні позивачка позов підтримала, дала аналогічні пояснення вищенаведеним, доповнила, що сім’я розпалася остаточно, просить шлюб розірвати.

Відповідач в судове засідання повторно не з’явився, хоча належним чином був повідомлений про час та місце слухання справи. Тому суд вважає, що слід проводити заочний розгляд справи на підставі наявних у справі доказів, проти чого позивачка не заперечила.

Заслухавши пояснення позивачки, дослідивши зібрані по справі докази у їх сукупності, з’ясувавши дійсні обставини справи, суд позов задовільняє з таких підстав.

Відповідно до ч.2 ст.112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Cудом встановлено, що подружнє життя у сторін не склалося, оскільки вони є людьми з різними характерами та поглядами на життя, що привело до тривалого конфлікту. Між сторонами втрачено почуття поваги та любові. Відповідач залишив сім’ю у 1998 році, з цього часу сторони разом не проживають, спільного господарства не ведуть, не підтримують подружніх відносин. Кожен живе своїм життям.

Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку, що подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливе і такі обставини суперечать інтересам сторін та їх дитини, тому шлюб слід розірвати.

            Керуючись ст.ст. 10, 60, 208, 209, 212, 213-215, 224-226 ЦПК України, ст.ст.110-112 СК України, суд-

в и р і ш и в:

Позов задоволити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, який зареєстрований 04 вересня 1981 року у Львівському палаці урочистих подій виконавчого комітету Львівської міської ради /актовий запис № НОМЕР_1/.

Стягнути з відповідача в користь держави мито за оформлення розірвання шлюбу в органах РАЦС-  17грн. 00коп.

На заочне рішення суду може бути подано відповідачем заяву про його перегляд судом, що його ухвалив, протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

На рішення суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня його проголошення, апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Львівської області через районний суд.

Суддя:

               

 

  • Номер: 6/334/88/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1109/10
  • Суд: Ленінський районний суд м. Запоріжжя
  • Суддя: Мікула Оксана Іванівна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.02.2019
  • Дата етапу: 12.02.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація