Справа № 2- 4230/10
У Х В А Л А
про направлення справи за підсудністю
15 липня 2010 року Франківський районний суд м. Львова
в складі: головуючої- судді Мікули О.І.
при секретарі- Куп’як В.М.
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м.Львові в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Львівського комунального підприємства «Львівелектротранс» про усунення перешкод в користуванні допоміжними приміщення та стягнення моральної шкоди, суд,-
в с т а н о в и в:
Позивач звернувся з позовом в суд до відповідача про усунення перешкод в користуванні допоміжними приміщення та стягнення моральної шкоди.
Перевіривши матеріали справи, суд приходить до висновку, що справу слід передати на розгляд іншого суду з наступних підстав.
Відповідно до вимог ч.1 п.2 ст.116 ЦПК України суд передає справу на розгляд іншого суду, якщо після відкриття провадження у справі та до початку судового розгляду виявилося, що заяву було прийнято з порушенням правил територіальної підсудності.
Згідно з положеннями ч.1 ст.114 ЦПК України позови, що виникають з приводу нерухомого майна, пред’являються за місцезнаходженням майна.
Як вбачається з матеріалів справи, позивач проживає за адресою: АДРЕСА_1 і просить усунути перешкоди в користуванні даними допоміжними приміщеннями. Спір виник з приводу нерухомого майна за адресою: АДРЕСА_1, що не є територією Франківського району м.Львова, а є територією Залізничного району м.Львова. У даній категорії справ поширюються правила виключної підсудності, справа не є підсудна Франківському районному суду м.Львова, і за таких обставин суд зобов’язаний передати справу для слухання по суті за підсудністю, оскільки порушення правил виключної підсудності в силу вимог ч.1 п.6 ст.311 ЦПК України є підставою для скасування рішення суду.
Тому, враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку, що дану справу слід передати на розгляд у Залізничний районний суд м.Львова для слухання по суті.
Керуючись ст.ст.114, 116, 130 ЦПК України, суд -
у х в а л и в:
Справу за позовом ОСОБА_2 до Львівського комунального підприємства «Львівелектротранс» про усунення перешкод в користуванні допоміжними приміщення та стягнення моральної шкоди- передати на розгляд в Залізничний районний суд м.Львова.
На ухвалу суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня її проголошення, апеляційна скарга подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Львівської області через районний суд.
Суддя: