Судове рішення #10346705

Справа  №  1-721/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

2 листопада 2009 року     Святошинський районний суд м. Киева

в складі:

головуючого судді:     Бандури І.С.

при секретарі:     Завальнюк О.І., Ковальчук В.В.

з участю прокурора:     Устименко О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Київ, зареєстрованого і проживаючого в АДРЕСА_1 українця, громадянина України, освіта середня, одруженого, не судимого, працюючого директором ПП «ОСОБА_2» за ст. 175 ч.1 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Підсудний ОСОБА_1 обвинувачується в тому, що він будучи власником ПП «ОСОБА_2», яке розташоване за адресою: АДРЕСА_2, та працюючи на посаді директора, тобто будучи службовою особою, постійно виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські обов'язки, безпідставно не виплатив заробітну плату працівникам очолюваного ним товариства більше ніж за один місяць, що призвело до порушення їх конституційних прав на своєчасне одержання винагороди за працю та соціальний захист, тобто вчинив злочин передбачений ст. 175 ч.1 КК України.

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 повністю визнав себе винним у вчиненому і пояснив, що причиною невиплати заробітної плати було важке економічне становище на підприємстві, однак він повністю виплатив заробітну плату ще до притягнення його в якості обвинуваченого, а тому просить звільнити його від кримінальної відповідальності та закрити відносно нього кримінальну справу.

Відповідно до ст. 175 ч.3 особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до притягнення до кримінальної відповідальності нею здійснено виплату заробітної плати.

3     матеріалів кримінальної справи вбачається, що ОСОБА_1
здійснив виплату заробітної плати до притягнення його в якості
обвинуваченого, потерпілі подали заяву про звільнення ОСОБА_1 від
кримінальної відповідальності, у зв»язку з тим, що він повністю виплатив
заборгованість по заробітній платі.

Суд вислухавши думку прокурора, потерпілих, перевіривши матеріали кримінальної справи, та враховуючи те, що ОСОБА_1 вперше вчинив злочин невеликої тяжкості і дане діяння належить до злочинів невеликої тяжкості, після вчинення злочину та до притягнення його в якості обвинуваченого здійснив повністю виплату заробітної плати, збитків по даній справі немає, а також те, що ОСОБА_1 не заперечує проти   закриття   відносно   нього  даної  кримінальної  справи,   позитивно

характеризується, а тому суд вважає за можливе звільнення ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності за дії передбачені ст. 175 ч.1 КК України, а кримінальну справу відносно нього провадженням закрити.

На підставі наведеного та керуючись ст. 7, 7-1, 175 ч.3, 282 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звільнити від кримінальної відповідальності за дії передбачені ст. 175 ч.1 КК України.

Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 за ст. 175 ч.1 КК України провадженням закрити.

Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу ОСОБА_1 - підписку про невиїзд - скасувати .

Апеляція на постанову суду може бути подана до Апеляційного суду м. Києва протягом семи діб з дня її винесення через Святошинський районний суд м. Києва.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація