Судове рішення #10346203

Справа 2-2925-2009

ЗАОЧНЕ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

7 квітня 2009 року. Артемівський міськрайонний суд Донецької області, у

складі:

•   -     головуючого - судді Божка В.П.,

•   -     при секретарі - Лосинській І.М.,

розглянувши у залі суду у мАртемівську у відкритому судовому розгляді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

суд

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, в якому вказав, що 12.10.1996 року він зареєстрував шлюб з відповідачкою, від даного шлюбу мають неповнолітню дитину, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

З лютого 2009 року між позивачем та відповідачкою припинені сімейно-шлюбні відносини. Вважає, що причиною розірвання сімейно-шлюбних відносин є те, що вони постійно сварилися з різних причин, за несхожістю характерів, що привело до повного розриву відносин. Суперечки про місце проживання дитини між ним та відповідачкою не має, примирення не можливе. Просить шлюб з відповідачкою розірвати, витрати зв'язані з розірванням шлюбу покласти на нього.

Відповідачка ОСОБА_2, будучи належним чином судом повідомлена про місце і час розгляду справи, до суду не з'явилась і не повідомила суд про причину своєї неявки. Приймаючи до уваги, що позивач не заперечує проти заочного розгляду справи, суд згідно зі ст.224 ЦПК України вважає можливим розглянути справу у відсутності відповідача.

Суд, заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, вважає, що позовна заява підлягає задоволенню в повному обсязі, з наступних підстав.

Встановлено, що сторони з лютого 2009 року не проживають разом, шлюбні відносини фактично припинені. Враховуючи викладене, суд вважає, що сім'я між позивачем і відповідачкою розпалася, примирення між ними неможливе, а тому шлюб підлягає розірванню.

Керуючись ст.ст. 104-105, 109-112, 114 СК України, ст.ст.5, 6, 10, 107, 208-209, 215, 224-225 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити.

Розірвати шлюб, зареєстрований 12.10.1996 року виконкомом Сіверської міської Ради Артемівського району Донецької області між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженець с.Лубянка Дмитрівського району Орловської області, РФ та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4.

При оформленні розірвання шлюбу, стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у сумі 17 гривень, звільнивши від його сплати ОСОБА_2

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано відповідачем до Артемівського міськрайонного суду протягом 10-ти днів з дня отримання копії цього рішення.

Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку, встановленому ЦПК України.

Рішення складено у нарадчій кімнаті.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація