Судове рішення #10344961

Категорія 2.19.5

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

15 липня 2009 року     Справа №2а-23833/09/1270

Луганський окружний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Чернявської Т.І.,

суддів Борзаниці С. В.,  Твердохліба Р.С. ,

при секретарі судового засідання Ігнатович О.А.,

за участю сторін:

від позивача -     не прибув

від 1-го відповідача -     не прибув

від П-го відповідача -     головний спеціаліст сектору представництва інтересів

держави та органів юстиції в судах України ГубінаЮ.В. (довіреність від 15.07.2009 №15-9-2165)

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.  Луганську справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до 1-го відповідача: управління Пенсійного фонду України в м.  Брянці Луганської області ІІ-го відповідача: Кабінету Міністрів України про визнання бездіяльності протиправною,  зобов'язання здійснити нарахування та виплату щомісячного підвищення до пенсії як дитині війни за період з 01.01.2006 по 31.07.2007 в сумі 2124, 68 грн.,

ВСТАНОВИВ:

27 вересня 2007 року ОСОБА_2 звернулась до Луганського окружного адміністративного суду з позовом до управління Пенсійного фонду України в м.  Брянці Луганської області,  Кабінету Міністрів України про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання здійснити нарахування та виплату щомісячного підвищення до пенсії як дитині війни за період з 01.01.2006 по 31.07.2007 відповідно до статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» у розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком.

Постановою Луганського окружного адміністративного суду від 02 квітня 2008 року адміністративний позов був задоволений частково,  відповідача зобов'язано здійснити перерахунок та виплату підвищення до пенсії у розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком як дитині війни за липень-грудень 2007 року,  в решті позовних вимог позивачу було відмовлено.

Постановою Донецького апеляційного адміністративного суду від 13 червня 2008 року постанову суду першої інстанції змінено шляхом зміни у абзаці третьому резолютивної частини постанови слів «за липень-грудень 2007 року» на «з 9 липня 2007 року»,  в іншому постанову залишено без змін.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 04 червня 2009 року постанову Луганського окружного адміністративного суду від 02 квітня 2008 року та постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 13 червня 2008 року у зазначеній справі скасовано,  а справу направлено до суду першої інстанції на новий розгляд.

Ухвалою Луганського окружного адміністративного суду від 24 червня 2009 року справу № 23833/09/1270 за позовом ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в м.  Брянці Луганської області,  Кабінету Міністрів України про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання здійснити нарахування та виплату щомісячного підвищення до пенсії як дитині війни за період з 01.01.2006 по 31.07.2007 відповідно до статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» у розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком призначено до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 15 липня 2009 року о 14 год. 30 хв.

Позивач у судове засідання не прибув,  про дату,  місце та час слухання справи повідомлявся належним чином,  просив розглянути справу за його відсутністю (арк. справи 26).

1-й відповідач у судове засідання не прибув,  причини неявки суду не повідомив,  про дату,  місце та час слухання справи повідомлявся належним чином.

Заслухавши пояснення представника ІІ-го відповідача,  дослідивши матеріали справи,  суд вважає,  що адміністративна справа №2а-23833/09/1270 відповідно до п. 2 ч. 1  ст.  22 КАС України підлягає передачі на розгляд іншому адміністративному суду,  оскільки відповідно до п.3 ч. 1  ст.  18 КАС України з 14 січня 2009 року усі адміністративні справи у спорах фізичних осіб з суб'єктами владних повноважень з приводу обчислення,  призначення,  перерахунку,  здійснення,  надання,  одержання пенсійних виплат,  соціальних виплат непрацездатним громадянам,  виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат,  доплат,  соціальних послуг,  допомоги,  захисту,  пільг підсудні місцевим загальним судам як адміністративним судам.

Згідно п. 2 ч. 1  ст.  22 Кодексу адміністративного судочинства України суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду,  якщо після відкриття провадження у справі виявилося,  що провадження у справі відкрито без дотримання правил предметної підсудності.

Враховуючи вищевикладене та керуючись Законом України від 25 грудня 2008 року N 808-VI «Про внесення змін до статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України щодо предметної підсудності адміністративних справ місцевим загальним судам як адміністративним судам»,  п.3 ч. 1  ст.  18,   ст.  22,   ст.  158,   ст.  160 Кодексу адміністративного судочинства України,  суд

УХВАЛИВ:

Адміністративну справу №2а-23833/09/1270 за позовом ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в м.  Брянці Луганської області,  Кабінету Міністрів України про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання здійснити нарахування та виплату щомісячного підвищення до пенсії як дитині війни за період з 01.01.2006 по 31.07.2007 відповідно до статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» у розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком передати на розгляд до Брянківського міського суду Луганської області.

Відповідно до ч. 4  ст.  22 Кодексу адміністративного судочинства України передача адміністративної справи з одного суду до іншого здійснюється після закінчення строку на оскарження ухвали суду,  а в разі подання апеляційної скарги - після залишення її без задоволення.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо таку заяву не було подано у встановлений КАС України строк. Якщо було

подано заяву про апеляційне оскарження,  але апеляційна скарга не була подана у встановлений КАС України строк,  ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала,  якщо її не скасовано,  набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Про апеляційне оскарження спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою,  яка її подає,  до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи,  яка її оскаржує,  то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо скарга подається у строк,  встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація