Судове рішення #10343721

     

                           

 Справа №2”0”- 83

        2010 року                                    

                         

                        Р І Ш Е Н Н Я

                                          І М Е Н Е М           У К Р А Ї Н И

27 липня 2010 року    Уманський міськрайонний суд Черкаської області

в складі:       головуючого - судді    Прокулевича В.С.

                  при секретарі     Крисюк Л.Л.

розглянувши при попередньому судовому засіданні в залі суду м. Умані справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа управління пенсійного фонду України м.Умані про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,

В С Т А Н О В И В :

Заявник звернувся до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, посилаючись на те, що з 1 вересня 1966 року по 1 серпня 1968 року він навчався в селянському професійно-технічному училищі №42 Кокчетавської області Казахської РСР. Після закінчення училища отримав Атестат НОМЕР_1, було помилково вказано по-батькові «ОСОБА_1» замість «ОСОБА_1». На даний час від досяг пенсійного віку і оформлює документи для здачі до пенсійного фонду м.Умані, але під час  перевірки документів було виявлено вищевказану помилку під час написання його по-батькові і тому в загальний стаж йому не включають два роки навчання. Іншим шляхом окрім судового виправити дану неточність у написанні по-батькові він не може, а тому змушений звернутись з даним позовом до суду.

    В судовому засіданні заявник підтримав заяву і просив його вимоги задовольнити встановити факт, що атестат НОМЕР_1, селянського професійно-технічного училищем №42 Кокченовської області, Казахської РСР від 1 серпня 1968 року виданий на ім’я ОСОБА_2 належить йому ОСОБА_1, посилаючись на те, що такі розбіжності у зазначенні прізвища стались внаслідок допущеної помилки при оформленні атестату 42 роки тому.

    Представник зацікавленої особи в судове засідання не з?явився, причини неявки суду невідомі, про день та час розгляду справи повідомлений у встановленому законом порядку.

    Згідно копії свідоцтва про народження виданого 26 серпня 1950,  ОСОБА_1 народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в с.Шарнипіль, Монастирищенського району, Вінницької області і його батьками є ОСОБА_3 та ОСОБА_4.

    З копії паспорта НС №НОМЕР_2 виданого Уманським МВ УМВС України в Черкаській області 11 вересня 2007 року вбачається, що він був виданий на ім’я ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в с.Шарнипіль, Монастирищенського району, Черкаської області..

    З копії трудової книжки від 12 листопада 1969 року вбачається, що вона видана на ім’я ОСОБА_1, 1950 року народження.

З копії атестата НОМЕР_1, що виданий селянським професійно-технічним училищем №42 Кокченовської області, Казахської РСР 1 серпня 1968 року вбачається, що він виданий на ім’я ОСОБА_2.

    Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення заявника, суд приходить до висновку про те, що заява підлягає до задоволення, як обґрунтована і документально підтверджена, оскільки в судовому засіданні достовірно встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 одна і таж сама особа, а під час видачі йому атестата НОМЕР_1, селянського професійно-технічного училищем №42 Кокченовської області, Казахської РСР від 1 серпня 1968 року була допущена помилка, яку виправити ніхто не може так, як Радянський Союз і Казахська РСР розпалися.

На підставі п.5 ст. 234, п.6 ст. 256 ЦПК України, керуючись ст.ст.10, 60,208,209,212-215, 259 ЦПК України, суд, -

                   

В И Р І Ш И В :

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

    Встановити факт, що атестат НОМЕР_1, селянського професійно-технічного училищем №42 Кокченовської області, Казахської РСР від 1 серпня 1968 року виданий на ім’я ОСОБА_2 належить ОСОБА_1.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до судової палати в цивільних справах апеляційного суду  Черкаської області, через Уманський міськрайонний суд.

     

 Головуючий

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація