№2-798/2007
УХВАЛА
відкриття провадження у справі
21 березня 2007 року суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області Мішуровська С.Т., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини, -
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2, в якій зазначає, що перебуває у шлюбі з відповідачем з 16 червня 2006 року. Від шлюбу вони мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. На даний час шлюб фактично розпався, донька живе з позивачкою. Позивачка не працює, перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку. Позивачка потребує матеріальної допомоги з боку свого чоловіка, відповідача по справі але він в добровільному порядку не бажає надавати допомоги. Відповідач працездатний, працює, платить аліменти на двох неповнолітніх дітей від попередніх шлюбів, позивачка також звернулась до суду з позовом про стягнення з відповідача аліментів на утримання дитини, вважає, що відповідач має можливість щомісячно надавати позивачці допомогу у розмірі 150 гривен, до досягнення дитиною трьохрічного віку, тобто до 10 липня 2007 року. У зв'язку з наведеним позивачка просить позов задовольнити.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119-120 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 11,122 ЦПК України, -
ухвалив:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини.
Призначити попереднє судове засідання на 29 березня 2007 року .
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 29 березня 2007 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.