Судове рішення #10313706

                 З А О Ч Н Е          Р І Ш Е Н Н Я                     Справа №ц2-2502/10

                                 ІМЕНЕМ            УКРАЇНИ

8 липня 2010року                             м. Миколаїв

Центральний районний суд м. Миколаєва у складі : головуючого – судді – Ямкової О.О., при секретарі – Петровській  О.С., за участю представника позивача – Лихолат Ю.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Миколаєві цивільну справу за позовом ТОВ "Центральний-1" до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про  стягнення заборгованості  по комунальним послугам, -

                                ВСТАНОВИВ :

    ТОВ "Центральний-1" звернулося до суд із позовом до відповідачів про стягнення заборгованості по комунальним послугам за користування житловим приміщенням у загальному розмірі 2078грн.13коп.

У судовому засіданні представник позивача вимоги позову підтримав.

Відповідачі у судове засідання не з'явилися, про дату слухання справи повідомлені належним чином, про причини неявки суду не сповістили. Ухвалою суду справу розглянуто за  їх відсутністю у порядку заочного розгляду, оскільки у справі досить даних про права та взаємини сторін.

Вислухавши пояснення представника позивача, вивчивши матеріали справи, судом встановлені наступні факти та відповідні ним правовідносини.

Як вбачається з матеріалів справи, у належній на праві власності відповідачу ОСОБА_2 квартирі  АДРЕСА_1, що  знаходиться на балансі ТОВ "Центральний-1 ", зареєстрований відповідач ОСОБА_3, у зв`язку з чим між сторонами   укладено  договір шляхом надання договору та абонентської книжки з текстом договору, за яким позивач надає відповідачу послуги по утриманню житла, а останні повинні своєчасно  вносити платню за утримання житла щомісячними платежами.

Відповідно до наданої довідки, за період з 1.04.2007року по 1.02.2010року за надання послуг по утриманню житлового приміщення квартири АДРЕСА_2  у відповідачів виникла заборгованість у  загальному розмірі 2078грн.13коп.

У відповідності до ст. ст.  66, 68, 150, 162 ЖК України, суд приходить до висновку, що пред’явлені вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

У відповідності до  ст. ст. 81, 88 ЦПК України з відповідачів на користь позивача підлягають стягненню судові витрати у розмірі 30грн.00коп., а також судовий збір на користь держави у розмірі 51грн.00коп..

Керуючись ст. ст. 14,  209, 212-215, 228  ЦПК України , суд , -

                    В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити.

Стягнути у солідарному порядку з ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на користь ТОВ "Центральний 1"  заборгованість у розмірі 2078грн.13коп..

Стягнути з  ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь ТОВ "Центральний 1" судові витрати у розмірі по 15грн.00коп. з кожного, а також судовий збір на користь держави у розмірі по 25грн.50коп. з кожного.

Заочне рішення може бути переглянутим за заявою відповідачів на протязі десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржене через суд першої інстанції до апеляційного суду Миколаївської області у порядку, якій передбачений ст. ст. 294-296 ЦПК України.

           

 СУДДЯ                             ЯМКОВА О.О.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація