Судове рішення #10312504

Справа № 3-1562/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

           15 липня 2010 року суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області Панасюк С.Л. розглянувши справу, яка надійшла від Ковельської міжрайонної державної податкової інспекції Волинської області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканки АДРЕСА_1 працюючої стажор-барменом кафе «Кіно»,

передбаченої ч. 1 ст. 155-1  КУпАП, -

в с т а н о в и в :

         ОСОБА_1 ставиться у вину те, що вона порушила встановлений порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а саме: 27 травня 2010 року о 16 годині 15 хвилин в кафе «Кіно», що знаходиться вул. Театральна, 18/1 м. Ковель та належить ПП  ОСОБА_2 :

-   не забезпечила відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків, фактично готівкою 23,50 грн., по звіту РРО 0,00 грн.;

-   не всі розрахункову операції проведені через реєстратор розрахункових операцій з роздрукуванням відповідного касового чека.

         Таким чином ОСОБА_1 ставиться у вину те, що вона, порушивши пп. 1, 2, 9, 12, 13 ст. 3, ст. 6 Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, вчинивши тим самим адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.

         В діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП, однак, зважаючи на те, що вона притягується до адміністративної відповідальності вперше, знаходилась на стажуванні перший день та досвіду роботи не має, сума, на яку не було видано товарний чек та сума розбіжностей коштів є незначною,  правопорушенням суттєвої шкоди не завдано, суддя вважає за можливе звільнити її від адміністративної відповідальності в зв'язку з малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись усним зауваженням.  

         Керуючись ст.ст. 22, 284, 294 КУпАП, -

п о с т а н о в и в :

         ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 155-1 КУпАП, в зв'язку з малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись щодо неї усним зауваженням.

         Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Волинської області через Ковельський міськрайонний суд Волинської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його      представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

СУДДЯ КОВЕЛЬСЬКОГО

МІСЬКРАЙОННОГО   СУДУ                                                                      С.Л.ПАНАСЮК

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація