Справа № 3-8226/10р.
П О С Т А Н О В А
16 липня 2010 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Тельнікова І.Г., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Шевченківського району м. Києва, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Берегова, Закарпатської області, громадянина України, працюючого майстром з виробництва ТОВ «М.М.Д.», проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,
за ст. 124 КУпАП, -
встановив:
10 червня 2010 року о 00 год. 30 хв. ОСОБА_1 керуючи автомобілем «Альфа Ромео» державний номерний знак НОМЕР_1, по вул.. Крупської, в смт. Ворзель, на перехресті нерівнозначних доріг. не надав перевагу в русі автомобілю «ВАЗ» державний номерний знак НОМЕР_2, який рухався по головній дорозі, в результаті чого відбулося зіткнення з зазначеним автомобілем, що призвело до механічних пошкоджень транспортних засобів.
Своїми діями водій ОСОБА_1 порушив п. п. 16.11 Правил дорожнього руху України та вчинив правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.
З’явившись на виклик до суду ОСОБА_1 свою винність у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, визнав повністю.
Винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, підтверджується матеріалами адміністративної справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, протоколом огляду місця дорожньо-транспортної пригоди, письмовими поясненнями учасників ДТП, наданими працівникам ДАІ, поясненнями ОСОБА_1 наданими під час розгляду справи в суді, схемою дорожньо-транспортної пригоди.
Керуючись ст. ст. 33, 124, ч. 2 ст. 294 КУпАП, -
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 340 грн. 00 коп.
Постанова може бути оскаржена у десятиденний строк до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.
Суддя: