Справа № 3-4751/10
П О С Т А Н О В А
Іменем України
28 липня 2010 року м.Тернопіль
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Дзюбич В.Л., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ міста Тернополя УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1, непрацюючого
за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
в с т а н о в и в:
Громадянин ОСОБА_1 08.07.2010 року о 08 год. в с.Полупанівка Підволочиського району Тернопільської області керував транспортним засобом, марки "Фольксваген джетта", державний номерний знак НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах з рота, тремтіння рук). На вимогу працівників міліції пройти в установленому порядку медичний огляд для визначення стану алкогольного сп’яніння водій відмовився, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав повністю, розкаявся у вчиненому адмінправопорушенні та просить при накладенні на нього адмінстягнення врахувати його майновий стан та те, що на його утриманні перебуває неповнолітня дитина.
Крім власного визнання вини, вина ОСОБА_1 доведена протоколом про адміністративне правопорушення, серії ВО № 138379 від 08.07.2010 року та письмовими поясненнями ОСОБА_1 у вказаному протоколі, відповідно до яких він вчора випив на двох чоловік 0,5 л. горілки. Їхати на медосвідчення відмовляється, більше вживати спиртне не буде, претензій до ДАІ немає.
За вказаних обставин, приходжу до переконання про наявність в діях ОСОБА_1 ознак адмінпорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, тобто відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння.
При накладенні адмінстягнення, беручи до уваги особу порушника, визнання ним своєї вини, а також те, що на його утриманні перебуває неповнолітня дитина, характер вчиненого правопорушення, обставини справи вважаю, що ОСОБА_1 слід притягнути до адміністративної відповідальності, наклавши на нього адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.33, 130, 276-280, 283, 284 КУпАП,-
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді 40 (сорока) годин громадських робіт.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя В.Л. Дзюбич