Справа № 3-4743/10
П О С Т А Н О В А
Іменем України
26 липня 2010 року м.Тернопіль
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Дзюбич В.Л., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ міста Тернополя УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого по АДРЕСА_1, непрацюючого
за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
в с т а н о в и в:
Громадянин ОСОБА_1 19.07.2010 року о 01 год. 30 хв. в м.Тернопіль по вул.Карпенка керував транспортним засобом, марки "Део сенс", державний номерний знак НОМЕР_1 в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив п.2.9 (а) Правил дорожнього руху України. Медичне обстеження проводилося Тернопільському ОНД.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину визнав повністю і розкаявся у вчиненому адмінправопорушенні.
Крім власного визнання вини, вина ОСОБА_1 доведена протоколом про адміністративне правопорушення, серії ВО № 159239 від 19.07.2010 року та висновком щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції № 1418 від 19.07.2010 року.
За вказаних обставин, приходжу до переконання про наявність в діях ОСОБА_1 ознак адмінпорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, тобто керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння.
При накладенні адмінстягнення, беручи до уваги особу порушника, визнання ним своєї вини, характер вчиненого правопорушення, обставини справи, вважаю, що ОСОБА_1 слід притягнути до адміністративної відповідальності, наклавши на нього адміністративне стягнення у виді штрафу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.33, 130, 276-280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень в доход держави.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя В.Л. Дзюбич