Судове рішення #10301292

   

          

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

          

          01029, Україна, місто Київ, вул. Московська, 8, корп. 5

К-24146/10

УХВАЛА

22 липня 2010 р.                                                                                м. Київ

Номер справи суду першої інстанції №2а-474/09/1470


Позивач: ОСОБА_1

Відповідачі: Президент України , Міністерство охорони здоров’я України

Предмет спору: про визнання неправомірними дій та бездіяльності

Суддя Вищого адміністративного суду України Кравченко О.О. розглянувши матеріали касаційної скарги, перевіривши дотримання ст.ст. 20, 210, 211, 212 КАС України та її відповідність вимогам ст. 213 КАС України, -

   

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1  звернувся з касаційною скаргою на постанову  Миколаївський окружний адміністративний суд  від 24 червня 2009 р. та  ухвалу Одеський апеляційний адміністративний суд  від 22 квітня 2010 р.

Одночасно касатор подав клопотання, в якому ставиться питання про поновлення строку на касаційне оскарження.

Згідно з частиною 2 статті 102 Кодексу адміністративного судочинства України питання про поновлення чи продовження пропущеного строку суд вирішує з повідомленням осіб, які беруть участь у справі.

Для вирішення питання про відкриття касаційного провадження по справі, перевірки доводів касатора щодо причин пропуску строку касаційного оскарження судового рішення та повідомлення сторін про час та місце розгляду клопотання про поновлення строку касаційного оскарження необхідно витребувати зазначену справу з Миколаївський окружний адміністративний суд.

На підставі викладеного, та керуючись ст. 102,212 КАС України,-

     

      УХВАЛИВ:

Витребувати з Миколаївський окружний адміністративний суд зазначену справу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

З оригіналом згідно                                                   (підпис)                     О.О. Кравченко

Суддя Вищого

адміністративного суду України                                                            О.О. Кравченко

  • Номер:
  • Опис: інформація щодо виплати суддям вихідної допомоги при виході у відставку, ДСА України
  • Тип справи: Запит на інформацію
  • Номер справи:    
  • Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
  • Суддя: Кравченко О.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.06.2019
  • Дата етапу: 27.06.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація