Справа № 2-331
за 2010р.
У Х В А Л А
Іменем України
14 червня 2010 року Мостиський районний суд Львівської області в складі :
головуючого – судді Білоус Ю.Б.,
при секретарі – Крив”як О.В.,
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Мостиська цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням,
В С Т А Н О В И В:
11.05.2010р. позивач звернувся до суду із зазначеним позовом, покликаючись на те, що він є власником будинку, який розташований у м.Мостиська, по вул.Глібова, 4 Львівської області. Окрім нього, дружини, дочки та внуків в будинку зареєстрований його колишній зять, відповідач по справі – ОСОБА_2, який з червня 2008 року в цьому будинку не проживає, однак в добровільному порядку останній не виписується.
Зазначає, що формальна прописка відповідача змушує його нести додаткові витрати по оплаті комунальних послуг та обмежує його права як власника будинку. Тому він вимушений звернутись до суду із даним позовом.
Просить суд постановити рішення, яким визнати ОСОБА_2 таким, що втратив право користування жилим приміщенням.
Позивач в судове засідання не з’явився, однак від нього надійшла заява про залишення його позову без розгляду у звязку з тим, що відповідач добровільно виписався із квартири.
Відповідач в судове засідання не з’явився, хоча своєчасно і належним чином був повідомлений про дату, час і місце розгляду справи, а також не надіслав клопотання про відкладення розгляду справи.
Проаналізувавши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
У відповідності до ч.1 п.5 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Приймаючи до уваги наведені обставини, суд вважає, що є підстави для задоволення заяви позивача і залишення заявленого позову без розгляду, оскільки таке не суперечить законові і відповідає інтересам сторін.
Керуючись ч.1 п.5 ст.207 ЦПК України, суд –
П О С Т А Н О В И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням – залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через Мостиський районний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження в 5-денний строк з дня проголошення ухвали і подання після цього протягом 10-ти днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку, передбаченому ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя (підпис) Ю.Б. Білоус
З оригіналом згідно:
Суддя Ю.Б. Білоус
Ухвала набрала законної сили «__»________________20__р.
Суддя Ю.Б. Білоус
- Номер: 2/720/817/13
- Опис: про надання додаткового строку для прийняття спадщини
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-331
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Білоус Юрій Богданович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.03.2011
- Дата етапу: 11.04.2011