Справа №2о-215/10
2010 рік.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 липня 2010 року Голосіївський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді Антонової Н.В.
при секретарі Мішкіній А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Головне управління юстиції у м. Києві про встановлення факту родинних відносин, -
в с т а н о в и в :
Заявник звернулась із заявою до суду, мотивуючи свої вимоги тим, що вона являється дочкою ОСОБА_2. Документи, які підтверджують їх родинні відносини не збереглися, так як були знищені під час Великої Вітчизняної війни, оскільки територія, на якій вони проживали, була окупована німецькими військами у період з 1941-1944 рр.
У свідоцтві про народження зазначено дівоче прізвище заявника як ОСОБА_3, так само і у свідоцтві про одруження дошлюбне прізвище вказано ОСОБА_3
ОСОБА_1 весь час проживала разом зі своєю матір’ю ОСОБА_2, були прописані за однією адресою.
Мати ОСОБА_1 померла ІНФОРМАЦІЯ_3.
На даний час у заявника виникла необхідність встановлення родинних зв’язків зі своєю матір’ю для отримання свідоцтва про право на спадщину, тому вона звернулась до суду із зазначеною заявою і просить її задовольнити у повному обсязі.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою заяву підтримала у повному обсязі та наполягала на її задоволенні, посилаючись на обставини, викладені в заяві.
Представник заінтересованої особи – Головного управління юстиції у м. Києві до суду не з’явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, причини неявки суду не повідомив, клопотань щодо розгляду справи у відсутності представника на адресу суду не надсилав.
Суд, вислухавши пояснення заявника, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
В судовому засіданні достовірно встановлено, що ОСОБА_1 являється дочкою ОСОБА_2. Документи, які підтверджують їх родинні відносини не збереглися, так як були знищені під час Великої Вітчизняної війни, оскільки територія, на якій вони проживали, була окупована німецькими військами у період з 1941-1944 рр.
Мати ОСОБА_1 – ОСОБА_2 померла ІНФОРМАЦІЯ_3. (а. с. 7)
У свідоцтві про народження зазначено дівоче прізвище заявника як ОСОБА_3, так само і у свідоцтві про одруження дошлюбне прізвище вказано ОСОБА_3 (а. с. 9, 10)
ОСОБА_1 весь час проживала разом зі своєю матір’ю ОСОБА_2, були прописані за однією адресою в АДРЕСА_1, що підтверджується копією паспорта ОСОБА_1 та копією довідки КП «ЖЕО-109» Голосіївської районної в м. Києві ради. (а. с. 9, 12).
Крім того, в заповіті від 21.04.2003 року, посвідченому приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кашубою О.Б. зазначено, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 с. Голенівка, Черняхівського району Житомирської області, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1 заповідає дочці – ОСОБА_1 розпоряджатися простими іменними акціями ВАТ «Укртелеком». (а. с. 11)
На даний час у заявника виникла необхідність встановлення родинних зв’язків зі своєю матір’ю для отримання свідоцтва про право на спадщину, тому вона звернулась до суду із зазначеною заявою і просить її задовольнити у повному обсязі.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 3, ч. 1 ст. 15, 118-120, 256-259 ЦПК України, суд –
ВИРІШИВ:
Заяву задовольнити.
Встановити факт родинних відносин, а саме, що заявник ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, є дочкою ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_3.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя