Судове рішення #10290657

Справа № 2- 4749

2010 року

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"23" липня 2010 року                               м. Макіївка

Гірницький районний суд міста Макіївки Донецької області у складі:

                            судді:         Безрученко Ю. О.

                                   при секретарі:     Мирошниченко О.Л.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,

ВСТАНОВИВ:

08 липня 2010 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, вона з відповідачем перебувала в цивільному шлюбі та вони мають неповнолітню дитину – сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Шлюбні відносини між нею та відповідачем припинені, дитина повністю знаходиться на її утриманні та вихованні. Відповідач добровільно не надає матеріальну допомогу на утримання їх дитини.  Просила позов задовольнити та стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця міста Сорочинська Оренбурзької області , аліменти на її користь на утримання неповнолітньої дитини – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 ,  в розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку, але не менш ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно, починаючи з 08 липня 2010 року та до досягнення дитиною повноліття .

У судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позовні вимоги підтримала та просила позов задовольнити.

Відповідач у судовому засіданні повністю визнав позовні вимоги позивача та не заперечував проти задоволення позову в повному обсязі.

Судом установлені такі факти та відповідні їм правовідносини.

З свідоцтва про народження ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, вбачається, що сторони   ОСОБА_1   та ОСОБА_2 є його батьками, про що зроблено актовий запис № 636 (а. с. 5).

Згідно статей 180, 182 Сімейного кодексу України, що батьки зобов'язані утримувати  дитину  до  досягнення  нею повноліття. При визначенні розміру аліментів суд враховує: стан здоров'я та матеріальне становище дитини; стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів; наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина; інші обставини, що мають істотне значення. Розмір аліментів на одну дитину за жодних обставин не може бути меншим ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно.

Відповідно до ст.. 61 ЦПК України – обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню

Таким чином, суд приходить до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини підлягають задоволенню повністю .

Крім того з відповідача необхідно стягнути судові витрати: судовий збір в розмірі 51,00грн. та витрати на інформаційне-технічне забезпечення в розмірі 120,00 грн.

На підставі ст. ст. 180, 182 СК України, керуючись ст. ст. 10,11,209,212,214-215 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Задовольнити позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини – повністю.

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця міста Сорочинська Оренбурзької області , аліменти на користь ОСОБА_1  на утримання неповнолітньої дитини – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 ,  в розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку, але не менш ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно, починаючи з 08 липня 2010 року та до досягнення дитиною повноліття .

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір на користь держави в розмірі 51,00 грн. та витрати на інформаційне-технічне забезпечення в розмірі 120,00 грн. на користь ДСА в Донецькій області.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через суд першої інстанції, Гірницький районний суд міста Макіївки Донецької області, шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя:        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація