Судове рішення #10290642

Справа №3-880

2010 року

П О С Т А Н О В А

Іменем України  

29 липня 2010 року Суддя Зміївського районного суду Харківської області Нестерцова Н.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали, які надійшли від ДПІ у Зміївському районі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Змієва Харківської області, що проживає в АДРЕСА_1, українки, громадянки України, головного бухгалтера Зміївського РО ТСОУ, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, до адміністративної відповідальності протягом року не притягувалась,

за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В:

Головному бухгалтеру Зміївського РО ТСОУ ОСОБА_1 ставиться в вину порушення порядку ведення податкового обліку, що призвело до недонарахування податку на прибуток у сумі 16 грн. з 01.01.2010 року по 31.03.2010 року по наданій звітній накладній декларації з податку на прибуток за 1 квартал 2010 року № 8985 від 05.05.2010 року, чим було порушено абз. «в» п.п.4.2.2 п.4.2 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», ст. 9 Закону України «Про систему оподаткування».

Особа, яка притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 визнала себе винною у вчиненні правопорушення та пояснила, що при складенні звіту була допущена арифметична помилка.

Вчинення ОСОБА_1 правопорушення підтверджується актом про результати камеральної перевірки податкової звітності з податку на прибуток № 1100/15-048/05405003 від 09.07.2010 року. /а.с.3/

Ознайомившись з наданими матеріалами, в діях ОСОБА_1 вбачаю ознаки порушення порядку ведення податкового обліку,  і дійшов наступного висновку.

Відповідно до ст. 22 Кодексу України  про адміністративні правопорушення, при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Враховуючи конкретні обставини справи, розмір суми податку на прибуток, яку занижено в звітній податковій декларації, та те, що вчинення ОСОБА_1 правопорушення не потягло за собою тяжких наслідків, вважаю можливим звільнити її від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Керуючись ст. 22 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

П О С Т А Н О В И В:

            Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, винести усне зауваження.                                                                                      

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора подається до апеляційного суду через Зміївський районний суд Харківської області.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація