Судове рішення #10288976

                                            Справа № 2-428                                                     2010 рік                                                

У Х В А Л А

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И  

27 липня  2010 року      Совєтський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:                

                        головуючого                 - судді Кордика С.В.

        при секретарі                 - Коль Н.О.

        за участю позивачки         - ОСОБА_1

розглянувши у попередньому  судовому засіданні в смт. Совєтський АР Крим цивільну справу за позовом  ОСОБА_1  до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

                                                                В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 09 липня 2010 року звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2  про стягнення аліментів на утримання неповнолітнього сина –Гордія, ІНФОРМАЦІЯ_1 у  розмірі ?  частки від усіх видів заробітку (доходу) відповідача, але не менше ніж 30 відсотків від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, до досягнення ним повноліття . Позовні вимоги мотивовані тим, що сторони у період з 10 червня 1999 року по 11 вересня 2002 року перебували у зареєстрованому шлюбі та мають одну неповнолітню дитину. Після розірвання шлюбу відповідач нерегулярно пересилав позивачці незначні кошти на утримання сина, проте, цих коштів не вистачає, дитина знаходиться у тяжкому матеріальному становищі, а позивачка не має можливості забезпечити належне утримання дитині, оскільки має дуже незначний заробіток.  

    Позивачка  у судовому засіданні просила залишити позовну заяву без розгляду.

    Відповідач у судове засідання не з’явився, що не є перешкодою для вирішення заявленого клопотання .

За таких обставин суд, керуючись принципом диспозитивності цивільного процесу, вважає за можливе залишити позовну заяву без розгляду у відповідності із ст.207 ч.1 п.5 ЦПК України.

    Керуючись ст.ст.11, 207 ч.1 п.5, ч.2 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В :

    Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів  залишити без розгляду.

Роз’яснити позивачці, що вона  має право звернутися до суду з даним позовом повторно.

Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали суду. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне  оскарження  та апеляційна скарга подаються до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Совєтський районний суд АР Крим. Ухвала набирає законної сили після закінчення п’ятиденного строку, передбаченого для подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано, та десятиденного строку для подання апеляційної скарги, який  вираховується з дня  подачі  заяви про апеляційне оскарження.

Головуючий:          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація