Судове рішення #10285249

                                                  Справа № 6-122/10

                                                                                                                                                           

                                                                                                    U                                                              

У Х В А Л А

                                                              ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

28 липня 2010 року                

Шосткинський міськрайсуд Сумської області у складі:

головуючого судді       БОНДАРЕНКО Л.С.

при секретарі                Щербань С.О.

розглянув у відкритому судовому засіданні у приміщенні Шосткинського міськрайсуду  подання Шосткинської міської ради про видачу дубліката виконавчого листа про зобов*язання ОСОБА_1 привести у придатний  для використання стан самовільно зайнятої земельної ділянки та повернення її за належністю власнику,-

В С Т А Н О В И В:

     Шосткинська міська рада звернулась з поданням про видачу дублікатів виконавчих листів про  зобов*язання ОСОБА_1 привести у придатний  для використання стан самовільно зайнятої земельної ділянки та повернення її за належністю власнику.

            Рішенням Шосткинського міськрайонного суду від 26.08.2008 року ОСОБА_1 зобов*язаний привести у придатний  для використання стан самовільно зайняту земельну ділянку та повернути її за належністю власнику – Шосткинській міськраді.    

              Виконавчий лист було втрачено при пересилці.

 Суд дійшов висновку, що за таких обставин ,заявлені вимоги підлягають задоволенню оскільки в судовому засіданні встановлено, що дійсно  виконавчі листи були втрачені ,а тому  є необхідність видати їх дублікати.

    Керуючись ст. 370 ЦПК України, -

   

                                                             У Х В А Л И В:

           Видати дублікати виконавчих листів про зобов*язання ОСОБА_1 привести у придатний  для використання стан самовільно зайнятої земельної ділянки та повернення її за належністю власнику.    

    Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Сумської області через міськрайсуд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги.

Суддя                                                           Л.С. БОНДАРЕНКО

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація