Судове рішення #10267104

справа  № 2ц –2706/10

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И    

9 липня 2010 року Антрацитівський міськрайонний суд Луганської області у складі

головуючого судді                                                                      Філіпенко Л.П.

при секретарі                                                                               Щербак А.М.

розглянувши у попередньому судовому засіданні  у залі суду цивільну справу за позовом

ОСОБА_1 до ОСОБА_2   про стягнення аліментів на дитину та дружину.  

 

В С Т А Н О В И В:

    Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі, від якого мають неповнолітню дитину  - доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з позивачкою і знаходиться на її утриманні. В теперішній час сторони  спільно не проживають, але відповідач добровільно матеріальної допомоги на утримання доньки та дружини не надає, у зв'язку з чим позивачка просить стягнути з відповідача аліменти на утримання доньки в розмірі 1/4  частини щомісячно зі всіх видів заробітку (доходу) але не менше як 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до повноліття дитини, а також на її утримання, оскільки вона не працює, зайнята доглядом за дитиною, у розмірі 1/6 частини щомісячно.    

У судове засідання  позивачка та відповідач не з,явилися, написав заяви слухати справу в їх відсутність, позивачка позов підтримує, відповідач позов визнав аліменти платити згоден  /а.с.10,11/

    Суд, дослідивши докази по справі, вважає позов таким, що  підлягає задоволенню, оскільки відповідно до ст.180 СК України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Враховуючи, що відповідач є батьком дитини, про що свідчить запис в свідоцтві про народження в графі «батько» (а.с.5), добровільно матеріальну допомогу на утримання доньки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 не надає, інших неповнолітніх дітей і непрацездатних батьків на утриманні не має, з нього слід стягнути аліменти на її утримання в розмірі ј  частини щомісячно зі всіх видів заробітку (доходу) але не менше як 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку Також  відповідно до ст.84 СК України, має право на утримання дружина, з якою проживає дитина, до досягнення дитиною трьох років, за умовами, що чоловік може надавати  їй матеріальну допомогу.

З відповідача  згідно до ч. 3 ст. 88 ЦПК України також підлягає стягненню  судові витрати - судовий збір в сумі 93 грн., 50 коп. та  сплату за інформаційно-технічне забезпечення 120 грн.

Відповідно до ст. 367 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішення у межах сумми   платежу за один місяць.

    На підставі викладеного, керуючись ст.ст.10,11,60, 212-215,367 ЦПК України, ст. ст. 84, 180-183, 191 СК України, суд,-  

                   В И Р І Ш И В:

Позов  ОСОБА_1 задовольнити.

Стягнути з  ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця м. Антрацит, Луганської області, мешкає за адресою АДРЕСА_1, працюючого Антрацитівський МВ УМВС, старшим уповноваженим ВБНОН, аліменти на користь ОСОБА_1:

- на утримання доньки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частини  щомісячно зі всіх видів заробітку (доходу), але не менше як 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 30 червня 2010 року і по день повноліття дитини.

- на її утримання аліменти в розмірі 1/6 частини зі всіх видів заробітку (доходу) щомісячно, починаючи з 30 червня 2010 року і до досягнення дитини трьохрічного віку, тобто до 7 грудня  2010 року.    

- судові витрати - судовий збір 93 грн. 50 коп., та  сплату інформаційно-технічне забезпечення 120 грн.

Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному  виконанню в межах платежів за один місяць.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду  Луганської області через Антрацитівський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження,  і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

                   

Суддя  

рішення надруковане у дорадчій кімнаті

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація