Судове рішення #10266008

Справа № 2-200/10

Категорія 43

У Х В А Л А

23 червня 2010 року Балаклавський районний суд міста Севастополя в складі:

головуючого судді  –  Бухарєвої Т.І.,

при секретарі  – Григор'євої К.Д.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Севастополя цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа – Відділ реєстрації, імміграції та громадянства фізичної особи Балаклавського РВ УМВС України в місті Севастополі, ОСОБА_3, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,

 

встановив:

29.01.2009 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2, третя особа – Відділ реєстрації, імміграції та громадянства фізичної особи Балаклавського РВ УМВС України в місті Севастополі, ОСОБА_3, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Проте у судові засідання 09.04.2010 року, 23.06.2010 року позивач, повідомлений належним чином, не з’явився, причин неявки суду не повідомив.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд залишає заяву без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач не з’явився в судове засідання без поважної причини або повторно не повідомив про причині неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Оскільки у суду немає відомостей про поважні причини неявки позивача у судові засідання, він не надала заяву про розгляд справи за його відсутності, суд вважає, що є законні підстави для залишення справи без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд

 

ухвалив:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа – Відділ реєстрації, імміграції та громадянства фізичної особи Балаклавського РВ УМВС України в місті Севастополі, ОСОБА_3, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,– залишити без розгляду .

 Ухвалу суду може бути оскаржено до Апеляційного адміністративного суду міста Севастополя протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка подається до суду протягом 5 днів з моменту одержання ухвали.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація