Судове рішення #10265678

Справа №2- 4451\10.                                                                                                          

Заочне РІШЕННЯ

Іменем  України

           30 червня  2010 року Голосіївський районний суд м. Києва у складі:

головуючого :         судді          Плахотнюк К.Г.

                                 секретарі   Бондарук А.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за позовом ОСОБА_1 до  ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

в с т а н о в и в :

    сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 30 квітня 1998 року.  Від шлюбу мають  повнолітню дочку ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1.

Позивач звернулася до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб, посилаючись на те, що  спільне життя не склалося  з причин наявності різних поглядів на сімейне життя. З 2007 року їх шлюбні відносини припинено, спільне господарство не ведеться, оскільки відповідач створив нову сім"ю.  Примирення між ними не можливе, просила шлюб розірвати.

У судовому засіданні позивач підтримала заявлений позов. Крім того позивач пояснила суду, що відповідач проживає в іншому місті, вихованням дочки не займається. Матеріальної допомоги на її утримання не надає. Просила шлюб розірвати.

 Відповідач у судове засідання не з"явився повторно, про дату та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неявки суд не повідомив повторно. З огляду на викладене та з урахуванням  думки позивача, суд ухвалив провести заочний розгляд справи за відсутності відповідача, на підставі даних матеріалів справи.

Суд вислухавши позивача, дослідивши матеріали справи, вважає що позов підлягає задоволенню, оскільки судом встановлено, що сторони припинили  підтримувати сімейні стосунки, спільного господарства не ведуть, їх шлюб існує формально. Подальше перебування  у шлюбі позивача та відповідача у справі буде суперечити їхнім інтересам та інтересам дитини.

 Відповідно до вимог ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що дальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу  суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей,  що мають істотне значення.

З огляду на викладене, суд вважає встановленим, що збереження сім ї є неможливим, шлюб сторін існує формально і може бути розірваний.

 Суд вважає можливим, покласти витрати по сплаті судового збору на відповідача, а позивача від таких витрат звільнити.

На підставі викладеного, керуючись  ст.ст. 104,110,112,113 СК України, ст.ст. 10,11,60,212,213-215,224 ЦПК України, -

в и р і ш и в:

позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та  ОСОБА_2, зареєстрований 30 квітня 1998 року відділом РАГСу  Малиновської рай адміністрації виконкому   Одеської  міськради, актовий запис № 209 - розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 - 17 грн. 00 коп. державного мита, звільнивши ОСОБА_1 від сплати державного мита при реєстрації розірвання шлюбу.

Позивач має  право оскаржити заочне рішення до Апеляційного суду м. Києва.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення  рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається  протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заочне рішення може бути  переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного  рішення може бути  подано протягом десяти днів з дня отримання  його копії.

У разі залишення  заяви про перегляд заочного рішення  без задоволення, заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, наведеному вище. У цьому разі  строк,  протягом  якого розглядалася  заява, не включається до строку на апеляційне оскарження.

Суддя:

                                                                                                                                                           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація