Справа № 2-3097/10
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
(ЗАОЧНЕ)
28 липня 2010 року Слов`яносербський районний суд Луганської області
в складі: головуючого судді Тімінського В.В.
при секретарі Стрільцовій О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в сел. Слов`яносербськ справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулася до суду з позовом, посилаючись на ту обставину, що з відповідачем перебуваємо у зареєстрованому шлюбі з 25.06.2002 року. Шлюб зареєстрований Лозівською селищною радою Слов’яносербського району Луганської області, актовий запис № 10.
Від шлюбу є неповнолітні діти: ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_4, які проживають зі мною та знаходиться на моєму утриманні. .
Сумісне життя сторони припинили з тієї причини, що у них опинилися різні характери та погляди на сумісне життя, із-за чого виникали сімейні сварки .
Позивачка просить суд розірвати шлюб з відповідачем, на примирення не згодна.
Відповідач двічі в судове засідання не з'явився, про час та місце слухання справи був повідомлений належним чином. Суд виніс ухвалу про заочний розгляд справи.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши позивачку, суд вважає позовні вимоги обгрунтованими та такими, що підлягають задоволенню з таких підстав: у відповідності зі ст.112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя буде суперечити інтересам одного із подружжя. Встановлено, що подружжя не проживає спільно протягом тривалого часу, на примирення не згодні.
За таких обставин збереження шлюбу та подальше спільне життя буде суперечити інтересам сторін.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 105,106,108,110,112 Сімейного Кодексу України,ст.ст 10,60,212,214 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Заяву задовольнити.
Розірвати шлюб, зареєстрований 25.06.2002 року Лозівською селищною Радою Слов'яносербського району Луганської області, актовий запис №10 між ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 17 (сімнадцять) грн на користь держави.
ОСОБА_1 звільнити від сплати грошових коштів.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії. Рішення може бути оскаржено в апеляційний суд Луганської області. Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційну скаргу – протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя В.В.Тімінський
- Номер: 6/521/649/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-3097/10
- Суд: Малиновський районний суд м. Одеси
- Суддя: Тімінський В'ячеслав Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.10.2020
- Дата етапу: 19.10.2020