Справа № 3-591/2010
ПОСТАНОВА
16 червня 2010 року м.Жашків
Суддя Жашківського районного суду, Черкаської області, Скрипник В.Ф., розглянувши матеріали справи, які надійшли від Жашківського РВ УМВС, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, українку, громадянку України, жительку АДРЕСА_1, Черкаської області. Одружена, освіта середня, не працює . Раніше до адміністративної відповідальності не притягувався за ст. 205ч. КпАП України.
ВСТАНОВИВ :
Гр. ОСОБА_2 не вжила заходів щодо забезпечення своєчасної реєстрації ОБГ з Узбекистану ОСОБА_3, чим вчинила правопорушення. Правопорушник винним себе у суді повністю визнав. Вина правопорушника в суді підтверджена повністю зібраними на нього матеріалами цієї справи і в його діях є склад правопорушення передбачений ст.205ч. КпАП України. Враховуючи дані на правопорушника, помякшуючі та обтяжуючі обставини, суддя рахує за необхідне обрати покарання у вигляді штрафу. Керуючись ст.ст 283-284 кодексу України про адміністративні правопорушення суд,
ПОСТАНОВИВ :
ОСОБА_2 піддати штрафу в сумі 340 (триста сорок) гривень в прибуток держави.
Постанова може бути оскаржена до Черкаського апеляційного суду через Жашківський районний суд Черкаської області на протязі десяти днів з дня її проголошення.
Суддя Скрипник В.Ф.
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-591/2010
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Скрипник Володимир Федорович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.11.2015
- Дата етапу: 06.11.2015