Судове рішення #10231726

ЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД  

СУДОВИЙ НАКАЗ

07 червня  2010р.                         Справа № 2-Н-434-10р.

м. Дніпродзержинськ


(указати, що саме, суму в гривнях цифрами і словами)

Суддя Заводського районного суду м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області Стребіж Н.М.

(повне найменування суду)

розглянувши заяву   Закритого акціонерного товариства «Український мобільний зв’язок», в особі Дніпровського територіального управління – Відокремленого підрозділу закритого акціонерного товариства «Український мобільний зв’язок», яке розташовано за юридичною адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 22/1

(указати ім’я (найменування)заявника)

про   Видачу судового наказу про стягнення боргу по договору надання послуг мобільного зв’язку з урахуванням договірних санкцій з ОСОБА_2

(указати вимоги заявника)

Відповідно до статті 95, 96,102, 103,367 ЦПК України

(посилання на закон, на підставі якого підлягають задоволенню заявлені вимоги)

НАКАЗУЮ:

   

1.Стягнути з ОСОБА_2

(повне ім’я (найменування)боржника)

мешкає: АДРЕСА_1

(місце проживання або місце знаходження боржника)


(розрахунковий рахунок боржника (юридичної особи) в установі банку, з якого потрібно стягнути кошти)


(за наявності - ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер /для фізичних осіб - платників податків/)

на користь Закритого акціонерного товариства «Український мобільний зв’язок», в особі Дніпровського територіального управління – Відокремленого підрозділу закритого акціонерного товариства «Український мобільний зв’язок»

(повне ім’я (найменування) стягувача)

м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 22/1

(місце проживання або місцезнаходження стягувача)

р/р 26008526 в Райффайзен БАНК АВАЛЬ, МФО 300335, код ЄДРПОУ 14333937

(розрахунковий рахунок стягувача (юридичної особи) в установі банку, на який потрібно стягнути кошти)


за наявності - ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер /для фізичних осіб - платників податків/)

Борг за надання послуг мобільного зв’язку з урахуванням договірних санкцій в розмірі 915 грн. (дев'ятсот п'ятнадцять) грн.. 31 (тридцять одна) коп.


2. Стягнути з боржника   ОСОБА_2   на користь ЗАТ «УМС» 30  (тридцять) грн.. 00  копійок судових витрат за інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ.

(указати суму в гривнях цифрами та словами)

3. Стягнути з боржника   ОСОБА_2   на користь ЗАТ «УМС» судовий збір     двадцять п’ять грн..  п’ятдесят коп.       25    грн.   50   коп

(указати суму в гривнях цифрами та словами)

4. Судовий наказ після набрання ним чинності видати стягувачу.


Суддя         __________________                 Стребіж Н.М.

            (підпис)                         (ініціали, прізвище судді,

який видав судовий наказ)

Місце печатки суду

Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 105 ЦПК України в разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п’яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).

Судовий наказ набрав чинності «_______» «______________________» 2010р.

Суддя         __________________                 Стребіж Н.М.

            (підпис)                         (ініціали, прізвище судді,

який видав судовий наказ)

Місце печатки суду

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація