Справа №3-1884/09
ПОСТАНОВА
14.08.2009 року м. Виноградів
Суддя Виноградівського районного суду Закарпатської області Дворніченко В.І. розглянувши адміністративні матеріали що надійшли з Державної податкової інспекції Виноградівського району про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, мешканку АДРЕСА_1, заст. гол. бухгалтера ТОВ «ВЕТ АутомотівУкраїне»,
за ст. 163-2 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1І допустила несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належного до сплати податкового зобов’язання по податку на землю станом на 30.07.2009 року.
ОСОБА_1 про день, час та місце розгляду справи повідомлена належним чином своєчасно, в судове засідання з невідомих суду причин не з’явилася, причини неявки не повідомила, клопотань про відкладення розгляду справи від неї не надходило. Справа розглядається в порядку ст. 268 КУпАП.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 є ознаки правопорушення передбаченого ст. 163-2 ч. 1 КУпАП, що стверджується протоколом № 333 від 04.08.2009 року, актом про порушення податкового законодавства №303/15-114 від 04.08.2009 року, податковим повідомленням-рішенням.
За таких обставин, оцінюючи всі докази в їх сукупності, суд приходить до переконання, що вина ОСОБА_1 у порушенні п.5.3.1. ст. 5 ЗУ «Про порядок погашення зобов’язань платежів перед бюджетом та державними цільовими фондами» є доведеною, а кваліфікація її дій за ст. 163-2 ч. 1 КУпАП, як несвоєчасне подання посадовими особами підприємств платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків, є вірною.
Керуючись ст. ст. 268,283-285 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Гр. ОСОБА_1 визнати винною в скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 163-2 ч. 1 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 85 (вісімдесят п’ять) гривнів в користь держави.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Закарпатської області протягом десяти днів з дня винесення постанови, через даний місцевий суд.