3-1074/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 червня 2009 року Суддя Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області в складі судді Васильєвої І.А. розглянувши матеріали які надійшли від державного інспектора праці в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянка України, уродженка м. Горлівки, працює начальником відділу кадрів "ш-та ім. Гайового", мешкає за адресою АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1, за ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
20.05.2009 року територіальною державною інспекцією праці у Донецькій області проведено перевірку додержання чинного законодавства про працю на підприємстві "ш-та ім. Гайового" ДП "Артемвугілля", в результаті якої виявлено порушення трудового законодавства, а саме звільнення працівника ОСОБА_2 в період тимчасової непрацездатності. Працівник була звільнена 26.03.2009 року на підставі наказу №63/к від 27.03.2009 року. Останній день перебування працівника на листі з тимчасової втрати непрацездатності - 26.03.2009 року.
Чим скоїла адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
В судовому засіданні ОСОБА_1 факт скоєння адміністративного правопорушення не стала заперечувати, вину свою визнала повністю. В скоєному щиро розкаялася. Факт скоєння адміністративного правопорушення також підтверджується актом перевірки від 20 травня 2009 року.
При виборі міри адміністративного стягнення слід врахувати той факт, що ОСОБА_1 свою вину визнала в повному обсязі, щиро розкаялась.
Керуючись ст. ст. 283-285 КпАП України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню за ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу в сумі 255 (двісті п’ятдесят п’ять) гривень.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Постанова може бути звернута до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.