справа №2-4958/10
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 липня 2010 року м. Хмельницький
Хмельницький міськрайонний суд у складі:
головуючої - судді Логінової С.М.,
при секретарі – Галиш М.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Хмельницькому цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 1.08.1992 р., про що у книзі реєстрації актів про укладення шлюбу Хмельницького Будинку урочистих подій зроблено актовий запис №1112. Мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що їхні сімейні стосунки через різні погляди на життя не склались і припинені з травня 2009 року.
У судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав, пояснивши, що з травня 2009 року сімейні стосунки припинені, спільного господарства не ведуть, проживають окремо, спору про поділ майна не має. Строк для примирення позитивних результатів не надав.
Відповідач у судове засідання не з’явилася, звернувшись до суду із заявою про розгляд справи у її відсутність, позов визнала.
Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.
Згідно ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Судом встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 1.08.1992 р., про що у книзі реєстрації актів про укладення шлюбу Хмельницького Будинку урочистих подій зроблено актовий запис №1112. Мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Сімейні стосунки припинені з травня 2009 року, спільного господарство сторони не ведуть, проживають окремо, спору про поділ майна не має.
Суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження сім'ї буде суперечити інтересам сторін та дітей.
Керуючись ст.ст. 213, 215 ЦПК України, ст. 112 Сімейного кодексу України, суд
вирішив:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.
Шлюб, укладений 1.08.1992 р. Хмельницьким Будинком урочистих подій між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 (актовий запис №1112), розірвати.
Стягнути з ОСОБА_1 держмито у розмірі 17 грн. при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу, а ОСОБА_2 від сплати держмита звільнити.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судовий збір у сумі 8 грн. 50 коп. та 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів до суду першої інстанції з дня проголошення рішення. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження або на протязі 10 днів без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження через суд першої інстанції. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Логінова С.М.
Ў
Ў