Судове рішення #10212660

                                              Справа №3-494/2010р.

П О С Т А Н О В А                  

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

         23 липня 2010 р.                        м. Звенигородка

Суддя Звенигородського районного суду Черкаської області Іванов А.А. розглянувши матеріали, які надійшли із відділу податкової міліції державної податкової інспекції у Звенигородському районі Черкаської області про притягнення до адміністративної відповідальності:

 гр.ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, тимчасово не працюючого, одруженого, до адміністративної відповідальності протягом року не притягувався,

за ст.164 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-                                    

В С Т А Н О В И В:

08.05.2010 року близько 15 години ОСОБА_1 надавав послуги по перевезенню пасажирів з метою отримання доходу в грошовій формі, а саме: з автовокзалу м.Звенигородка, Черкаської області до приміщення ДПІ у Звенигородському районі, що знаходиться по вулиці Енгельса,141 м.Звенигородка, без відповідних дозвільних документів, чим порушив п.33 ст.9 Закону України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.164 ч.1 КУпАП – провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом.

Гр.ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю та пояснив, що дійсно 08.05.2010 року він надавав послуги по перевезенню пасажирів без дозвільних документів, оскільки не встиг їх оформити.

У вчиненому гр.ОСОБА_1 щиро розкаюється та зобов’язується більше не займатись господарською діяльністю без відповідного дозволу.

При накладенні адміністративного стягнення слід врахувати характер вчиненого правопорушення, особу порушника.

До адміністративної відповідальності ОСОБА_1 протягом року притягається вперше.

Обставини,що пом’якшують відповідальність за вчинення адміністративного правопорушення – щире каяття.

Вивчивши матеріали справи, вислухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, суддя вважає, що гр.ОСОБА_1 необхідно притягнути до адміністративної відповідальності.

На підставі ст.9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», керуючись ст.ст.33,34,38,164 ч.1,280,284,294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -                                      

                          П О С Т А Н О В И В :

Визнати винним гр.ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.164 та накласти на нього адміністративне стягнення – штраф в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 340 грн. (триста сорок грн)   без конфіскації виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини.

Автомобіль „Renault 25”, 1988 року випуску, синього кольору, кузов №VF1В2970500767304, відповідно до протоколу огляду і вилучення від 08.05.2010 року(а.с.2) передати власнику ОСОБА_1

Копію постанови направити ДПІ у Звенигородському районі-для відому.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП.

Постанова судді в справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора можуть бути подані Апеляційному суду Черкаської області через Звенигородський районний суд.

           

     Суддя                                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація