Судове рішення #10204606

Справа №3-663/2010р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

14 липня 2010 року          Южноукраїнський міський суд Миколаївської області

у складі: головуючого – судді Волкової О.І.

   при секретарі –  Рубінс Н.В.,

розглянувши матеріали, які надійшли від   Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції в Миколаївській області Державної податкової адміністрації України, про притягнення до адміністративної відповідальності: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Турка Львівської області, працюючого директором АТЗТ УМР «Гідроенергобуд», мешканця АДРЕСА_1,

за ч. 1 ст. 163-4, ч.1 ст.163-1  Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1, будучи директором АТЗТ УМР «Гідроенергобуд», не утримав та не перерахував до бюджету податок з доходів фізичних осіб та не повідомив державним податковим інспекціям за встановленою формою № 1-ДФ відомості про доходи громадян в період з 01.10.2008 року по 31.12.2009 року. Порушив порядок ведення податкового обліку згідно встановленого порядку за період з 01.10.2008р. по 31.12.2009р.. Вказані правопорушення виявлені під час перевірки Южноукраїнської ОДПІ, згідно акту від 31.05.2010 року за № 42/23-01/04679796.

Своїми діями вчинив адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст.163-4  Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто неутримання або неперерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, перерахування податку на доходи фізичних осіб за рахунок коштів підприємств, установ і організацій (крім випадків, коли таке перерахування дозволено законодавством), неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян; ч. 1 ст. 163-1  Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме, відсутність податкового обліку, порушення керівниками та посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку, у тому числі неподання або несвоєчасне подання аудиторських висновків, подання яких передбачено законами України.

В судовому засіданні правопорушник визнав свою вину та пояснив, що на підприємстві дійсно були допущені вказані порушення.

Вина ОСОБА_1 у вчинені вказаних адміністративних правопорушень підтверджується особистим поясненням в судовому засіданні та письмовими матеріалами справи.

Відповідно до ч.2 ст.36 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом ( посадовою особою), стгянення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Оскільки ОСОБА_1 вчинив два правопорушення справи про які одночасно розглядаються суддею, суддя вважає за необхідне адміністративні справи про притягнення його до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.163-4 КУпАП  № 3-663/10 та за ч.1 ст.163-1 КУпАП № 3-664/10 –  об’єднати в одне провадження та надати справі  № 3-663/10.

Враховуючи обставини скоєного правопорушення та данні про особу правопорушника, суд вважає за необхідне обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

    Вивчивши матеріали справи та керуючись ст.ст. 283, 284, 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення, судя -

ПОСТАНОВИВ:

    Адміністративні справи № 3-663/10 та № 3-664/10 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.163-4 та ч.1 ст. 163-1 об’єднати в одне провадження та надати справі № 3-663/2010.

    ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ч. 1 ст.163-4 та ч.1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 105 (сто п’ять) гривень 00 коп., на користь держави.

      Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Миколаївської області через Южноукраїнський міський суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.

    Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Суддя     Южноукраїнського

міського суду                                                        О.І. Волкова

Суддя /підпис/

Копія вірна

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація