Судове рішення #10203342

Справа № 3-1132/10р

                                                                                                                                                       

П О С Т А Н О В А

          27 квітня 2010року                                                                                             м. Львів

          Суддя Шевченківського районного суду  м. Львова   Малех І.Б.

розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з відділу ДАІ з ОАТ м. Львова та АТІ при ГУМВСУ у Львівській області про притягнення  до  адміністративної  відповідальності

          ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Львова, громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,  

            за  ст. 122-5   КУпАП ,-

в с т а н о в и в:

          ОСОБА_1 06.04.2010р. близько 12.40 год. в м. Львові на вул. Городоцькій, 135, керував автомобілем марки «Мітсубіші Паджеро», д.н.з. НОМЕР_1 із встановленим спеціальним світловим пристроєм (проблискуючий маячок синього кольору) без дозволу погодженого із Державтоінспекцією, порушивши п. 31.3 ПДР, чим скоїв правопорушення передбачене ст. 122-5  КУпАП.

    Вина правопорушника у скоєному  правопорушенні стверджується поясненнями правопорушника в суді.  Крім пояснень самого правопорушника, його вина у скоєному стверджується протоколом про адміністративне правопорушення, та іншими матеріалами справи.

         Оглянувши протокол про адміністративне правопорушення, враховуючи особу правопорушника, вважаю, що його вина доведена, дії  за ст. 122-5 КУпАП кваліфіковані вірно, тому до нього  слід застосувати  адміністративне стягнення  у виді штрафу.

         Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП ,-

п о с т а н о в и в:

           ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 122-5 КУпАП та оштрафувати його на 50 (п’ятдесят) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (вісімсот п’ятдесят грн.) в доход держави.

           На постанову може бути подана апеляційна скарга, внесено протест прокурора до апеляційного суду Львівської області протягом десяти днів з дня її винесення через Шевченківський районний суд м. Львова.

                         

             Суддя                                                        І.Б. Малех

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація