Судове рішення #10203231

Справа № 3-1654/2010

                                                                                                                                                                                             

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

12 липня 2010 року                                                                                                    м. Ковель

    Суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області Бондар В.М., розглянувши матеріали, які надійшли від взводу ДПС №4 УДАІ УМВС України у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1,

за ст. 124 КУпАП, -

В С Т А Н О В И В :      

ОСОБА_1 11.07.2010 року о 14 год. 00 хв. на автодорозі Дома ново-Чернівці 32 км, керуючи автомобілем „Ауді”, д.н. НОМЕР_2, був неуважним, не стежив за дорожньою обстановкою, відповідно не відреагував на її зміну, не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем «ДАФ» д.н. НОМЕР_1 під керуванням ОСОБА_2, який знаходився попереду, в результаті чого дані транспортні засоби отримали механічні пошкодження, що призвело до ДТП, чим порушив вимоги п. 2.3б, 13.1 ПДР України, вчинивши тим самим адміністративне  правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.

ОСОБА_1 у судовому розгляді вину у скоєному правопорушенні визнав повністю, щиро розкаюється .

Крім повного визнання вини самим правопорушником його вина у вчиненні даного правопорушення в повному обсязі доводиться матеріалами адміністративної справи.

Визначаючи вид адміністративного стягнення враховую характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, його матеріальний стан, враховуючи відсутність обставин, що обтяжують  відповідальність за проступок, інші обставини справи, вважаю необхідним піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у виді штрафу в мінімальному розмірі.

На підставі вищенаведеного, керуючись ст. ст.  283, 284  КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В :      

Визнати винним ОСОБА_1 в правопорушенні, передбаченому  ст.124 КУпАП та накласти на нього  стягнення у виді штрафу в сумі 340 / триста сорок / грн.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Волинської області через Ковельський міськрайонний суд Волинської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

СУДДЯ КОВЕЛЬСЬКОГО

МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ                                                                 В.М.БОНДАР

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація